Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 486 гостей на сайті

Працівниками служби систематично проводилось роз’яснення чинного законодавства керівникам органів місцевого самоврядування, директорам шкіл, опікунам та піклувальникам з питань захисту прав та інтересів дітей цих категорій. Згідно графіку впродовж 2010р. проводились обстеження матеріально-побутових умов проживання дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та дітей, які виховуються у неблагополучних сім’ях.

Працівники служби постійно поновлюють банк даних на дітей, які виховуються у неблагополучних сім’ях. Вживаються заходи щодо захисту прав дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. З метою координації дій щодо організації роботи з неблагополучними сім”ями службою направлялися відповідні узагальнені списки у відділ освіти, Перемишлянську ЦРЛ, Перемишлянський РВ ГУМВСУ у Л/о, РЦСССДМ, відділ з питань сім”ї, молоді та спорту.

Службою ініціювався розгляд питань про виконання окремими громадянами обов’язків щодо виховання неповнолітніх дітей на засіданнях виконкомів органів місцевого самоврядування та комісії у справах дітей райдержадміністрації. У випадках злісного невиконання батьками обов’язків щодо неповнолітніх дітей документи скеровувалися в прокуратуру району для підняття клопотання про позбавлення батьківських прав.

За період 2010 року було скеровано 3 справи для розгляду про позбавлення батьківських прав щодо неповнолітніх дітей, у 2 справах винесено рішення суду.

Працівниками служби спільно з КМСН Перемишлянського РВ ГУМВСУ у Л/о систематично аналізуються причини, які сприяють злочинності серед неповнолітніх, та вживаються заходи з метою профілактики вчинення протиправних дій дітьми і підлітками.

На обліку в службі у справах дітей за скоєння злочинів і правопорушень станом на 01.01.2011р. перебуває 11 неповнолітніх осіб.

З ними працівники служби щомісяця проводили індивідуальні профілактичні бесіди з метою недопущення вчинення повторних протиправних дій.

Працівники служби здійснюють постійний контроль за обов’язковим залученням до навчання та суспільно корисної праці підлітків, які перебувають на обліку за вчинення протиправних дій.

Для підвищення ефективності роботи з підобліковими неповнолітніми, згідно листів служби, за ними закріплені шефи-наставники за місцем навчання.

За період 2010 року працівники служби у справах дітей спільно з КМСД Перемишлянського РВ ГУМВСУ у Л/о, структурними підрозділами РДА провели 32 рейди з метою профілактики злочинності, бездоглядності, бродяжництва серед дітей і підлітків.

Згідно запрошень суду працівники служби у справах дітей брали участь у судових засіданнях, де розглядалися питання про позбавлення громадян батьківських прав щодо дітей, визнання осіб недієздатними, справи про визначення місця проживання дітей, а також справи про звинувачення неповнолітніх у вчиненні злочинів.