Під час колегії департаменту агропромислового розвитку заступник голови Львівської облдержадміністрації Мирослав Богіра наголосив на необхідності сприяння сільськогосподарським підприємствам у розбудові галузі.

 Зокрема, він закликав контролюючі органи області не шукати причин, аби штрафувати господарства, а співпрацювати. Необхідно створити такі умови, аби не було причин для порушень чинного законодавства.
Упорядкування всієї звітної інформації Мирослав Богіра назвав першочерговим завданням: «Нам потрібні реальні цифри, аби у всіх структурах вони були однаковими, а не кардинально різнились. Тільки маючи фактичні цифри ми зможемо працювати далі. Насамперед потрібно  навести порядок в питаннях обліку землі», – сказав заступник голови ОДА.
Нагадаємо, питання щодо оперативної та об’єктивної звітності нещодавно на Колегії облдержадміністрації виокремив очільник Львівщини Олег Сало.
Мирослав Богіра відзначив, що не треба присвоювати собі заслуги приватних підприємств, адже участь владних структур в цьому процесі є значно опосередкованою. Водночас, заступник голови ОДА наголосив, що органи виконавчої влади,зокрема керівники управлінь агропромислового розвитку в райдержадміністраціях повинні працювати із «господарями»,  тими реальними власниками землі, які дійсно потребують підтримки та сприяння та від яких залежить розвиток галузі.
Окрім того, Мирослав Богіра зобов’язав усіх керівників райдержадміністрацій мати готові напрацьовані пропозиції для ймовірних інвесторів, адже на сьогодні вже є інвестори, які б хотіли вкладати кошти в економіку Львівщини, однак готових проектів ми їм запропонувати не можемо.