dsc07174.jpg21 січня Перемишлянський район із робочим візитом відвідав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало. Цього дня очільник області провів з активом району нараду з питань соціально-економічного та культурного розвитку, а також вирішення проблемних питань району. Участь у нараді взяли голова Перемишлянської районної державної адміністрації Орест Краєвський, голова районної ради Петро Бучок, перший заступник голови РДА Іван Рій, заступники голови РДА В’ячеслав Денейчук та Наталія Гавінська, керівники структурних підрозділів,dsc072273.jpg управлінь, відділів РДА, районних служб.
Під час зустрічі було заслухано короткі звіти з питань діяльності підрозділів та обговорено проблемні питання у всіх сферах життєдіяльності району. Зокрема, заступник начальника-начальник Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ Ігор Дяків інформував про наповнення бюджету району. Керівник районного управління соціального захисту населення Микола Сайко доповів про стан виплат державної соціальної допомоги. Натомість головний лікар Перемишлянської ЦРЛ Богдан Лівий озвучив проблему демонтажу недобудованого приміщення акушерсько-гінекологічного відділення ЦРЛ, який впродовж тривалого часу неможливо провести у зв’язку з браком коштів.

       
dsc07248.jpgГубернатор Львівщини надав низку рекомендацій та доручень щодо покращення роботи районних служб та вирішення окремих проблем району. Зокрема, Олег Сало наголосив на необхідності впровадження швидкісного Інтернету у школах району, розширенні методичної роботи районного Центру зайнятості населення. Особливу увагу було приділено питанню ремонту доріг комунального значення, а також розвитку сільськогосподарської галузі району.
На завершення наради керівник області відзначив, що виконання поставлених перед райдержадміністрацією цілей та завдань перебуватиме на його постійному контролі.
Далі знайомство із Перемишлянським районом продовжилося у с. Вовків, де голова ОДА відвідав овочесховище ПАФ «Дзвони». На завершення робочого візиту губернатор завітав у Свірзький замок, який уже найближчим часом планують передати у концесію.