Шановні мешканці Перемишлянщини!

Боротьба наших співвітчизників за незалежність є визначальною в історії України впродовж століть. Учасників національно-визвольних змагань на подвижництво та героїзм надихало величне прагнення самовідданого служіння народові, ідеям його свободи та суверенності держави. У нашій історичній пам'яті  закарбовані імена тих громадських та політичних діячів, які формували національну ідею та згуртовували співвітчизників для її досягнення.
Лише конструктивна, оптимістична ідея і чітко визначена мета об’єднують суспільство і надихають на продуктивну діяльність задля досягнення конкретного позитивного результату.
Водночас історія вчить, що ідеї руйнації та розбрату. ворожнечі та екстремізму несуть у собі загрози для державності, гальмують суспільний розвиток.
Минуле української нації, як і будь-якої  іншої, дає достатньо прикладів, аби кожен із нас навчився відрізняти щоденну нелегку цілеспрямовану працю заради підвищення стандартів життя народу від маніпулювання  суспільною свідомістю задля задоволення особистих владних амбіцій. Заклики до насильства, які лунають останнім часом у центрі столиці, не лише оскверняють ідею Майдану як символу мирного волевиявлення тисяч українців влитися у цивілізовану європейську спільноту. Екстремістські ідеї провокують у державі безлад, хаос та розкол у суспільстві. Протистояння, які вже перетворюються у погроми та підпали, знецінюють людське життя і несуть загрозу громадянському мирові у нашій державі та знижують авторитет України у світі.
Жодні амбіції політиків, які борються за владу, але не здатні натомість запропонувати конструктивну програму конкретних дій для досягнення позитивних змін у суспільстві, не варті такої високої ціни – пролитої у силовому протистоянні людської крові та руйнувань.
Лише мудрість кожного свідомого власної відповідальності українця, лише спокійний конструктивний діалог між представниками влади та опозиції, лише цілеспрямованість кожного члена української спільноти  у щоденній нелегкій праці здатні привести до вагомих суспільних змін, зумовлених часом, і до гідного, рівноправного партнерства України з державами світу.
Об'єднаймо  спільні зусилля для збереження соборності і суверенності нашої Вітчизни, зміцнення її авторитету, досягнення громадського спокою і безпеки співгромадян.