Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< березня 2014 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30
31            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 194 гостей на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

b_200_150_16777215_0___images_stories_kult-14_kult14007.jpgПід такою назвою 13.03.2014р. у святково прибраному залі Перемишлянської музичної школи відбувся літературно-музичний захід, присвячений 200-ій річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. Урочистості в цей день додала художня виставка учнів школи «Духовна велич Кобзаря». Відкрили свято показом слайдів на тему «Шевченко дітям». Перед  глядачами, що вщерть заповнили великий зал виступали старша та молодша групи хору, у виконанні яких звучали так проникливо і щиро пісні на слова Т.Шевченка «Вітер в гаї не гуляє», «Ой у саду, у саду», «Од села до села» (керівник Шатківська Г.М.)

Захоплено цього дня аплодували присутні виступу ансамблю бандуристів школи, які виконували «Єсть на світі доля», «Кобзарі» (кер. Процик Н.А.). А ніжна мелодія скрипки «Зоре моя вечірняя» у виконанні Шостак Б. та Ренчки М. (викл. Білик О.В.) зігріла душі слухачів. Музичні виступи чергувались із читанням поезій Шевченка юними декламаторами: Дудинець З. – «Лілея», Париляк А. – «Думи мої, думи». Власний вірш «Безсмертному Кобзареві», присвячений великому поету, прочитав Федчик С. З особливим зворушенням зал сприйняв фортепіанні дуети у виконанні юних піаністів школи: Дубів В. та Збирко А. «Реве та стогне Дніпр широкий», Дудинець З. та Париляк А. «Думи мої, думи» (викл. Свідніцька О.Б., Париляк Н.П., Струк Г.М.). Нікого не залишили байдужими виступи учнів гітаристів - «Щебетала пташечка» (викл. Галайко Г.В.); тріо саксофоністів - «Думи мої, думи» (викл. Яркий М.Г.); бандуристів «Не співає чорнобрива», «Встає хмара з-за лиману» (викл. Підківка О.Н., Процик Н.А.).
На завершення слухачів вразив своєю майстерністю хор викладачів Перемишлянської музичної школи під керівництвом Андрушків Т.О. У його виконанні прозвучала пісня «Устань Тарасе», яка стала яскравим відображенням сьогодення.
Звичайно, жодне Шевченківське свято не може завершитись без «Заповіту» на мелодію Гордія Гладкого у спільному виконанні хору та усіх присутніх
Проведення таких заходів має допомогти молодим українцям не тільки доповнити знання, але й усвідомити своє призначення. Адже той, кому творчість Шевченка байдужа, не може називатись патріотом України.