Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2014 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 247 гостей на сайті

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

0021-4З 03 по 21 березня у Липовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Перемишлянського району проходив місячник, приурочений 200-річчю від дня народження Т.Шевченка.

Заходи місячника стартували 03 березня. Цього дня пройшла загальношкільна лінійка, на якій було оголошено план відзначення ювілею Кобзаря у Липовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Учнівський актив школи випустив загальношкільну стінгазету «То була дивовижна зоря…», присвячену 200-річчю від дня народження Шевченка.

Протягом 04-07 березня у 1-11 класах класними керівниками було проведено виховні години на тему «Шевченко і сучасність».
«У вінок шани Кобзареві» - таку назву мали класні куточки, огляд яких відбувся 11.03.2014р. Кращими визнані кутки учнів 8 та 10 класів.  
12.03.2014р. учні 1-8 класів під керівництвом учителя образотворчого мистецтва Обрембальської К.М. організували виставку творів декоративно-прикладного мистецтва «Тобі, наш Кобзарю».
Конкурс читців поезії Шевченка відбувся 13.03.2014 року. У ньому взяли участь учні 1-11 класів. Переможцями стали: Мотус Наталія (9 клас) та Мойса Соломія (11 клас). Відзначено також Мудрак Ярину (вихованку дошкільного навчального закладу), Мойсу Мар’яну (3 кл.), Собко Соломію (4кл.), Дідух Оксану (5 кл.), Панчук Галину (7 кл.), Мельника Максима (8 кл.), Богоноса Богдана (10 кл.)
Літературно-музична композиція «Художник з душею поета», у якій взяли участь учні 6, 8, 9 класів під керівництвом учителя української мови та літератури Дідух О.І., була проведена 17.03.2014р.
У ході дійства висвітлювалися цікаві факти з життя поета-художника, які ілюструвалися театральними сценками та уривками з кінофільму «Заповіт». Було закцентовано увагу на тому, що слова Кобзаря були і залишаються актуальними для будь-якого часу.
Учні школи взяли участь у районному конкурсі поетичного слова та пісні «Вклонімося тобі, Кобзарю».
Завершився місячник літературною вітальнею «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…», що була приурочена Всесвітньому дню поезії. Захід підготувала та провела вчитель української мови та літератури Майданій Т. С. зі своїми учнями 7, 10-11 класів.
На святі були присутні гості – місцева поетеса, громадська діячка та меценатка Ніна Романяк і методист відділу освіти Перемишлянської РДА Дулібська Г. В..
Основні етапи свята – «Поезіє, богине легкокрила!..», «Рідне слово моє», «Посміємося разом», «Краса врятує світ», «Візьму перо і спробую…». Школярі читали вірші Ліни Костенко, цитували Г.Сковороду, співали пісні, інсценізували драматичний етюд «Зустріч з музою».
Щиро посміятися та відпочити змогли учні, вчителі, батьки та гості свята під час гумористичної сторінки, де звучали жартівливі поетичні вислови зі шкільного життя та інсценізувався уривок із оповідання І. Нечуя-Левицького «Баба Параска та баба Палажка». Власні вірші читали Належата Марта (2 клас), Підківка Марта та Козак Мар’яна (7 клас), Мельник Роксолана та Мотус Наталія (9 клас), Мойса Соломія (11 клас).
Найбільш хвилюючою була остання сторінка «Слово про поетесу – нашу землячку», яка розповідала про життя і творчість Христини Сніжної (псевдонім Н. Романяк); демонструвалися слайди з фотографіями з домашнього архіву письменниці, йшлося про її громадську та меценатську роботу, читалися поезії гості.
З великим захопленням присутні слухали виступ поетеси, взяли активну участь у запропонованій нею літературній вікторині. Переможці в нагороду отримали збірки майстрині пера.
Дійство завершилося виступами методиста відділу освіти Дулібської Г.В. та директора школи Сапожка В.Т., що подякували учасника свята.
26.03.2014 р. вчитель української мови та літератури Майданій Т.С. взяла участь у районній урочистій літературно-музичній академії «Заповіт великого українця», присвяченій 200-річчю від дня народження Т.Шевченка, на якій презентувала власний проект-розвідку «Кохання у житті та творчості Шевченка».
Матеріали місячника висвітлено у районних газетах «Перемишлянський край» та «Нова доба».