Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2014 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 934 гостей на сайті

 

 

 

Шановні виборці – жителі Перемишлянського району!

У зв’язку з призначенням позачергових виборів народних депутатів України  на 26 жовтня 2014 року, з метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців, просимо громадян, які мали проблеми, пов’язані з неточностями у списку виборців під час голосування на  попередніх виборах звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської райдержадміністрації.Особливо це стосується виборців:

-                     кому виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше;
-                     змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
-                     мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);
-                     виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби;
-                     громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
-                     які під час останніх виборів виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні  у списках виборців та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.
Також перевірити свою наявність у Державному реєстрі виборців можна за допомогою он-лайн ресурсу «Особистий кабінет виборця» розміщеного на офіційному веб-сайті Державного реєстру виборців (https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN). Для того, щоб отримати інформацію щодо свого включення до Реєстру виборцю необхідно лише зареєструватись на вказаному ресурсі та правильно (згідно з паспортом) вказати свої дані. Через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь на ваш запит. Проте, на даний час цей ресурс дозволяє перевірити лише інформацію щодо свого включення або не включення до Державного реєстру виборців.
Враховуючи вище сказане, просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців. Не залишайте перевірку на останній день – за п’ять днів до голосування внесення у списки можливе за рішенням суду, а в день виборів – взагалі заборонене. Тому, якщо є сумніви – звертайтесь зараз! При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.
Окрім цього, на офіційному веб-сайті Перемишлянської райдержадміністрації www.peremrda.gov.ua функціонує розділ «Інформація для виборців». У цьому розділі розміщено багато довідкової інформації, доступні для завантаження форми заяв для звернень громадян до відділу.
Прийом громадян здійснюється за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,3 3-й поверх, кабінет 34Б. Додаткова інформація за телефоном: (0263) 2-31-09.

Графік роботи:

Пн.-Чт. з 9.00 до 18.00 год;
Пт. з 9.00 до 17.45 год.
Обідня перерва : 13.00 до 13.45 год.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

 

Постановою Центральної Виборчої Комісії від 13 вересня 2012 року № 893 (зі змінами) встановлено Порядок тимчасової зміни місця голосування (далі - ТЗМГ)  без зміни його виборчої адреси. Відповідно до цього Порядку тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах, передбачає зміну виборчої дільниці, до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю без зміни його виборчої адреси.
Виборцям, які мають намір проголосувати на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року за місцем перебування без зміни виборчої адреси  необхідно звернутись з відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), яке він просить визначити місцем його голосування, або за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців"(згідно з паспортом).
У заяві зазначаються ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу: прізвище, власне ім’я, по батькові, дата та місце народження, його виборча адреса, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів (повторного голосування), яку він просить визначити місцем його голосування, із зазначенням виборчої дільниці, виборчого округу та його номера (за наявності).
До заяви додаються документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі відсутності документів, які підтверджують необхідність ТЗМГ, виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.
Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
Відповідні заяви уже приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців та будуть прийматися до   19 травня 2014 року включно. При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.
Заява розглядається невідкладно. Якщо за результатами розгляду встановлено її обгрунтованість та є підтверджуючі документи, а також заявник включений до реєстру, має зареєстровану виборчу адресу і має право голосу на виборах, - начальник відділу видає наказ про ТЗМГ виборця. Після цього виборцю видається посвідчення встановленої форми, яке підписується начальником відділу та засвідчується печаткою.
ТЗМГ забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці, утвореній на відповідних виборах.
За необхідності уточнення інформації виборці можуть звернутись безпосередньо у відділ ведення Державного реєстру виборців за адресою м.Перемишляни,    вул.Привокзальна, 3, каб.34Б (адмінбудинок Перемишлянської РДА), або зателефонувати за номером: (0263) 2-31-09.

- Зразок заяви