Іншого шляху, ніж рухатись у напрямку до світового політико-економічного та ділового товариства, яке відкриває нові перспективи, Львівщина немає. Ми отримали вагому можливість на збільшення частки національного та міжнародного ринку інфраструктури транспортних перевезень. Усі політичні передумови на сьогоднішній час зняті, відтак, підприємці, котрі реалізовуватимуть свої проекти на Львівщині, матимуть максимальне сприяння як зі сторони обласної та міської влади, так і з боку держави.

На цьому сьогодні, під час відкриття Весняного ділового форуму у Львові, наголосив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник. Зазначимо, що участь у форумі також взяв Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.
«Львівська область зазвичай є тим регіоном, який дуже активно приймає різноманітні конференції, форуми, є відкритим до спілкування з бізнесовими та суспільно-політичними колами. Не є виключенням і цей захід, який, зокрема, дозволяє активізувати завдання, котрі стоять перед нашою державою в часі сьогодення», – зазначив Йосиф Ситник.