Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2014 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 565 гостей на сайті

21 листопада біля фотостенду «Небесна Сотня» у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи. Початок о 15.30 год.

 

23 листопада о 16.00 год біля пам’ятника о.О.Ковчу відбудеться запалення лампадок та поминальна молитва за жертвами Голодомору 1932-1933 років

 

УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

 

 

15-18 травня 2014 року у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться 8-й міжнародний дитячий фестиваль в рамках якого заплановані культурні, мистецькі, спортивні заходи, ярмарок дитячих книжок тощо.  Вхід на усі заходи фестивалю вільний!

Основні заходи фестивалю:
ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ «КНИГОМАНІЯ». Це головна складова Фестивалю, комплекс подій, спрямованих на популяризацію читання серед дітей та підлітків. Завдяки спілкуванню з відомими людьми й участі в різноманітних цікавих заходах діти переконаються, що читання – це не тільки корисно, а й цікаво та весело. У програмі 2014 року заплановано: церемонія нагородження Почесними дипломами, книжками від видавництв-партнерів та подарунками від партнерів Фестивалю, зустрічі з українськими та іноземними авторами, літературні читання та автограф-сесії, що триватимуть усі дні фестивалю, літературний квест разом із письменниками, які розповідатимуть дітям цікаві історії про Львів, про літературних героїв, вчитимуть фантазувати і розповідати цікаві історії.
ФЕСТИВАЛЬ-ДЕФІЛЕ ЛІТЕРАТУРНИХ ГЕРОЇВ. Понад 1500 дітей в костюмах літературних героїв змагатимуться за звання найкращого у конкурсі костюмів та отримуватимуть подарунки.
ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ТА РОЗВИТКУ. Творчі майстерні: 50 видів майстер-класів з різних видів творчості та ремесел загальною тривалістю 120 годин. Це найбільша кількість різних майстер-класів у межах одного заходу, які відбуваються в Україні. Кульмінація фестивалю – акція «Львів – місто літератури». Проводиться вперше. Під керівництвом педагогів усі бажаючі діти створять з паперу та пластику кольорову модель об’єктів нашого міста, пов’язаних з книгою та читанням.
СПЕЦІАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ БАТЬКІВ

СПОРТИВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ. Дитячі змагання з різних видів спорту, показові виступи юних спортсменів, презентації спортивних федерацій та секцій; майстер-класи професійних спортсменів та рухливі ігри на свіжому повітрі.
ФЕСТИВАЛЬ НАСТІЛЬНИХ ІГОР «ІГРОВА СФЕРА». Під час фестивалю функціонуватиме ігротека, відбуватимуться ігрові турніри в режимі нон-стоп, прем’єри настільних ігор відомих українських авторів. Буде названо найкращу настільну гру року.
«КНИЖКА ВІД ЗІРКИ». Акція  відбуватиметься щодня за участі «зірок» спорту і шоу-бізнесу. Кумири читатимуть дітям, розважатимуться з ними, фотографуватимуться, проведуть експрес-конкурси на знання літератури з врученням призів – книжок від видавництв-партнерів.
ГРА «ЗБИРАЙ СЛОНІВ». Умови гри прості: під час фестивалю учасникам потрібно збирати наклейки – «слонів». Чим більше «слонів» збере учасник, тим цінніший приз він може отримати. Для того, щоб збирати «слонів», учасникам видаватимуться спеціальні карти учасника гри.
ЯРМАРОК «ФОРУМ – ДІТЯМ». Проводиться з 2007 року. Учасники – видавництва дитячих книжок, періодики, аудіо- та відеопродукції, ігор та іграшок.
Довідково: Фестиваль започатковано як складову «Форуму видавців у Львові. У 2007 році він відбувся як окремий захід під назвою «Форум видавців – дітям». У 2011 вперше відбувся Фестиваль дитячої творчості і мистецтва. З 2013 межі фестивалю розширилися, захід отримав назву Міжнародний дитячий фестиваль у Львові (МДФЛ). З 2014 подія називається Дитячий фестиваль у Львові «СЛОНіЯ».

За додатковою інформацією  звертатись за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1 сектор молоді та спорту РДА (спортивна школа).Графік прийому громадян: вівторок, четвер з 10.00 до 13.00 год. (тел. для довідок 2-15-72)