Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2014 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 145 гостей на сайті

Сектор молоді та спорту повідомляє про проведення Львівського обласного конкурсу на кращу соціальну рекламу антиалкогольного спрямування, який буде проходити з 30 квітня по 30 травня 2014 року в рамках заходів Комплексної програми профілактики і запобіганню поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Львівської області на 2011-2014 роки, затвердженої рішенням сесії Львівської обласної ради від 1 липня 2011 року №191.

Здоров’я – головна цінність людини. В Оттавській Хартії йдеться що «Здоров`я створюється і втрачається людьми у ситуаціях їхнього повсякденного життя: там, де вони навчаються, працюють, розважаються і кохають. Здоров`я створюється у процесі піклування про себе та про інших, умінням приймати рішення й здобувати контроль над обставинами власного життя і забезпечувати таке становище, щоб суспільство, в якому людина живе, створювало умови для доброго здоров`я всіх його членів».
Конкурс проводиться з метою cтворення соціальної реклами антиалкогольного спрямування та привернення уваги до розв’язання цієї проблеми.
У Конкурсі мають право брати участь громадяни України (окремі автори і групи авторів) у віці від 14 років, які надали матеріали та документи відповідно до умов Конкурсу.
Для участі у Конкурсі необхідно підготувати рекламний матеріал соціального характеру по одній або декількох номінацій.
До кожної конкурсної роботи має бути додана Заявка на участь у Конкурсі за встановленою формою (додається).  Заявка на участь у Конкурсі є підставою для включення заявника до списку конкурсантів.
Участь у Конкурсі здійснюється на безоплатній основі.
Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях:

 • соціальна зовнішня реклама;
 • соціальна друкована реклама;
 • соціальна відеореклама;
 • соціальна Інтернет реклама.

Заявки на участь в Конкурсі та рекламні матеріали подаються в сектор молоді та спорту Перемишлянської РДА м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1 (спортивна школа). Графік прийому громадян: вівторок, четвер з 10.00 до 13.00 год. (тел. для довідок 2-15-72), або надсилаються на адресу управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації до 30.05.2014 року: 79044, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 55а,Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації з приміткою: «Львівський обласний конкурс на кращу соціальну рекламу антиалкогольного спрямування», а також на е – пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .Контактний телефон: (032) 238-48-82 або (093)-28-68-849 Ольга Леськів - головний спеціаліст відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.
Вимоги до оформлення конкурсних робіт
Макети соціальної зовнішньої та друкованої реклами
надаються у друкованому (формат А-4, повнокольоровий) та електронному вигляді (СD, в масштаб 1:1 – 2 файли: перший файл - формат А-4, jpg, розширення не менш 300 dpi; другий файл для друку - tif/eps/ai (розширення не менш 1200 dpi).
Відеоролик надається на СD/DVD у форматі AVI (хронометраж не більше 60 секунд), кожен ролик подається окремо з текстовим описом сценарію. На початку відеоролику повинна бути вказана наступна інформація: назва Конкурсу, тема, назва конкурсної роботи.
Інтернет реклама надається на СD/DVD (gif, flash).
Конкурсант при підготовці рекламних матеріалів повинен враховувати умови ефективної реклами:
робота, її зміст, сюжет, дія сценічних осіб і персонажів не повинні суперечити Закону України від 03.07.1996 р. № 270/96 «Про рекламу»;

 • текст реклами має бути стислим, лаконічним, оригінальним;
 • наявність емоційного забарвлення, носіями якої є колір, світло, шрифт, малюнок, графічні елементи тощо;
 • відсутність відомостей, що не відповідають дійсності (недостовірних даних).
  Рекламний матеріал повинен відповідати тематиці Конкурсу.

Конкурсні роботи не повинні містити:
імен авторів, вказівки адрес і телефонів, інформації про спонсорів, імен політичних діячів та лідерів, імен духовних вчителів і релігійних рухів, у тому числі релігійної символіки, назв та згадок (логотипів, брендів) товарної реклами, будь-яких форм згадок політичних партій, політичних гасел, висловлювань, що несуть антидержавний та антиконституційний зміст;

 • зображень: насилля, дискримінації, вандалізму, що відображають тілесні страждання людей і тварин;
  Забороняється використовувати чужі тексти чи ідеї дизайну (повністю або частково).

Надіслані роботи не рецензуються та не повертаються.
Конкурс проводиться до 30 травня включно.
Конкурс проводиться в 2 етапи:
Перший етап – з 30 квітня по 30 травня надсилаються роботи для розгляду.
Другий етап – з 30 травня по 6 червня оцінюються роботи конкурсною комісією.
На заключному етапі підводяться підсумки та визначаються І, ІІ, ІІІ місця у кожній номінації.
Конкурс орієнтований на висвітлення соціальної проблематики.
Переможці нагороджуються дипломами, призами.

 

Заявка встановленого зразка:

ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС НА КРАЩУ СОЦІАЛЬНУ РЕКЛАМУ АНТИАЛКОГОЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ 2014

в рамках заходів Комплексної програми профілактики і запобіганню поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Львівської області на 2011-2014 роки, затвердженої рішенням сесії Львівської обласної ради від 1 липня 2011 року №191

 

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

1. ПІБ (повністю) ____________________________________________________

2. Дата народження __________________________________________________

3. Назва навчального закладу, курсу, відділення, факультету, місце роботи тощо

____________________________________________________________________

4. Контактні дані: поштова адреса місця проживання, e-mail, конт. телефон (в т.ч. мобільний):_______________________________________________________

5. Номінація Конкурсу_________________________________________________

6. Назва конкурсної роботи_____________________________________________

 

З умовами Конкурсу ознайомлений(а) та згоден(а).

Як автор, не заперечую проти розміщення конкурсної роботи на безоплатній основі в некомерційних цілях в мережі Інтернет, використання її у теле- і радіопередачах, на зовнішніх рекламних носіях, для публікацій у друкованих виданнях та засобах масової інформації.
Відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року № 2297-VI  «Про захист персональних даних» даю згоду управлінню молоді та спорту Львівської облдержадміністрації використовувати надані мною персональні дані для складання та опублікування списків учасників Конкурсу, розсилки конкурсних матеріалів, використання в друкованих презентаційних / методичних матеріалах Конкурсу, оформлення звітних документів, організації участі у виставках і соціальних рекламних кампаніях.

Дата                                                                                   Підпис

За додатковою інформацією  звертатись за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1, сектор молоді та спорту РДА (спортивна школа). Графік прийому громадян: вівторок, четвер з 10.00 до 13.00 год. (тел. для довідок 2-15-72)