Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2014 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 280 гостей на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

0028Ось і настав Великдень. Всі з нетерпінням чекали цього свята і старанно готувалися до нього. В цей день у всіх був чудовий настрій, адже воскрес із мертвих Ісус Христос! У більшості з нас була можливість скуштувати смачної великодньої паски та яєць у колі своєї сім’ї, за спільним сніданком.

 

Однак є й такі, для яких свята Великодня не було таким радісним, адже вони святкували його без мами й тата. Серед них вихованці дитячого будинку № 1, що знаходиться у м. Львові на вул. Таджицькій, 23. Учні 10-го класу Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. О. Ковча, під керівництвом Підлужної В. І. та Манюк І. Р., вирішили відвідати цих дітей на передодні Великодня.  Це вже не перша їхня поїздка, тому усі були дуже раді зустрічі зі знайомими вже дітьми, а ще більше були раді за тих, кого там вже не зустріли. Вони не зустріли там хлопчика, мама якого через суд добилася опіки над ним. Також не зустріли дівчинку, її забрали у свою сім’ю прийомні батьки. Але як прикро було дізнатися, що лави вихованців поповнилися.
Дітям було приготовлено смачні подарунки, а також іграшки. Вони так раділи ними, так приємно було бачити щасливі, усміхнені обличчя дітей, чути їхнє щире «Дякую!». Після того, як діти поїли, учні гралися з вихованцями в різні ігри. Ми були вражені відкритістю цих дітей. Тут у кожного своя історія, Кожному, в такому малому віці (3-7 років) довелося так багато пережити. А найгірше – те, що винні в цьому не вони. Діти ставились до наших учнів, наче до рідних, давно знайомих, вони не соромилися розмовляти з учнями, тулилися до них, просилися на руки, наче до своїх батьків! Школярі були задоволені таким ставленням до них, деякі навіть плакали.
Ми, учні 10-го класу з класним керівником Підлужною в. І. та Манюк І. Р., висловлюємо щиру подяку всім учням, педагогічному колективу, дирекції  Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. О. Ковча, а також районному відділу освіти. Також дякуємо Перемишлянській пекарні «Добробут», ПП п. Ширі М., а також власникам магазинів, які продали нам товари за зниженими цінами, водієві Миколі Івановичу та всім небайдужим, тим хто долучився й допоміг у здійсненні цієї поїздки.
Ми заохочуємо всіх до організації та участі в благодійних акціях надалі. Усім сьогодні нелегко, але завжди є той, кому ще важче. Тому ми повинні допомагати й ділитися з ними.