Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2014 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 1206 гостей на сайті

24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

b_200_150_16777215_0___images_stories_kult-14_img_3101.jpg16 – 18 травня у м. Львові, в палаці культури ім. Г.Хоткевича проходив III Всеукраїнський конкурс-фестиваль інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «Перлина Заходу». Організацію фестивалю здійснювала команда творчого проекту «Тріумф» м. Київ. Творчий проект  «Тріумф» створений з метою здійснення культурних, освітньо-видовищних заходів Всеукраїнського рівня для виявлення та всебічної підтримки талановитих дітей і молоді в різних видах мистецтва.

 

     На теренах Перемишлянщини є теж чимало талановитих і обдарованих дітей які навчаються у Перемишлянській музичній школі. Показати свою творчість і талант на конкурсі виявили бажання такі учні нашої школи:  у номінації інструменталісти (молодша вікова категорія) – Килюшик Юліана (ф-но, викл. Париляк Н.П.) нагороджена Дипломом III ступеня;

        (середня вікова категорія) – Маркевич Оля (скрипка, викл. Мариняк І.В., конц. Струк Г.М.) нагороджена Дипломом III ступеня;

Шостак Богданна (скрипка, викл. Білик О.В., конц. Василишин Л.Я.) нагороджена Дипломом II ступеня;

     У номінації вокал прийняли участь дует «Світлячки» у складі Килюшик Ю. та Турківська В. (кер. Шатківська Г.М., конц.     Свідніцька О.Б.) нагороджені Дипломом II ступеня.

     Найвищою нагородою - Дипломом I ступеня було відзначено тріо «Калинонька» (Дубів В., Петрів В., Кораб’як М., кер. Шатківська Г.М.).

     Загалом у конкурсі приймали участь близько 40 інструменталістів та 60 вокалістів. Учасники фестивалю з’їхалися з усіх куточків України, а саме: з Полтави, Чернівців, Хмельницької обл., Сум та районів Львівської області. Оцінювали молодих талантів високопоставлене журі: голова журі професор Національної музичної академії ім. П. Чайковського м. Київ - Павлова І.Я., та провідні спеціалісти Київського Державного інституту культури.

     Викладачі ПМШ та батьки були задоволені хорошою організацією фестивалю та вражені обдарованістю і творчістю дітей України, які ще раз довели усім присутнім, що Україна багата на таланти.