lupivci.jpg 12 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик здійснив робочий візит на територію Липовецької сільської ради, в межах якого зустрівся із Липовецьким сільським головою В. Дідухом. Під час зустрічі було обговорено низку проблемних питань даної територіальної громади. Зокрема, мова йшла про ремонт доріг, використання землі, залучення інвесторів, а також проведення мережі Інтернет у населені пункти сільської ради.

Опісля В. Дидик, начальник служби у справах дітей Г. Гриньків, заступник начальника служби Г. Куніцька та завідувач юридичного сектору О. Андрухів оглянули будинок, який заплановано придбати для проживання трьох дітей-сиріт в рамках виконання «Районної програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа на 2013-2015 роки». Після огляду стану приміщення, в якому мешкатимуть діти-сироти, голова РДА висловив свої пропозиції щодо покращення побутових умов проживання сімї.
Згодом керівник району відвідав Липовецьку ЗОШ I-III ст., де зустрівся з директором навчального закладу В. Сапожком. Голова РДА цікавився станом матеріально-технічного забезпечення школи, а особливо підготовкою до нового опалювального сезону. Відтак, було оглянуто приміщення котельні школи та прилеглі до неї споруди.