Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2014 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 211 гостей на сайті

 

 

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Посольство Сполучених Штатів Америки запрошує незалежні засоби масової інформаціїї (друковані, радіо, телевізійні та електронні) подавати заявки на конкурс Фонду розвитку українських ЗМІ. Кошти фонду спрямовані на підтримку вільних і незалежних ЗМІ в Україні та на допомогу українським журналістам, медіа-організаціям і недержавним організаціям, які працюють над проектами, пов’язаними з медіа.

 

Основні вимоги:
Засіб масової інформації має бути незалежним. Державні, комунальні або партійні ЗМІ під фінансування не підпадають. Університети можуть виступати партнерами неурядових організацій у медійних проектах. Фонд також надає індивідуальні гранти журналістам та представникам українських засобів масової інформації або медіа організацій як приватних так і державних.
Недержавні організації можуть претендувати на отримання фінансування, якщо їхні проекти безпосередньо сприяють розвиткові українських медіа.
Фонд не фінансує рекламні видання; інформаційні бюлетені, які видаються недержавними організаціями; спеціалізовані видання, орієнтовані на висвітлення вузькопрофесійної тематики; проекти, які переслідують партійні або політичні інтереси.
Максимальна сума фінансування становить 24 000 дол. США. Сума гранту залежить від обсягу запланованої діяльності та періоду виконання проекту, який може тривати від 1 до 12 місяців.
Фонд розвитку ЗМІ заохочує аплікантів вносити свою частку фінансування в проекти та залучати додаткові кошти від інших джерел.
Тематичні пріоритети загального конкурсу:
Пріоритети Фонду розвитку ЗМІ спрямовані на:
1. Підвищення якості журналістської освіти шляхом:
 проведення практичних тренінгів для студентів факультетів журналістики з журналістської етики та медіа стандартів, моніторингу, соціально відповідальної журналістики, медіа бізнесу, співпраці з неурядовими організаціями, тощо;
 організації стажувань для студентів у провідних національних та регіональних ЗМІ;
 залучення студентів до міжрегіональних студентських обмінів;
 відкриття та оновлення радіо- і телевізійних тренінгових центрів, які функціонують на базі факультетів журналістики;
 створення навчальних посібників для студентів факультетів журналістики та журналістів.
2. Покращення професійних стандартів серед журналістів шляхом:
 надання тренінгової допомоги молодим журналістам (від 1 до 3 років професійного досвіду);
 надання групових та індивідуальних грантів на поїздки для журналістів та редакторів з метою відвідання міжнародних конференцій, семінарів та стажувань за кордоном;
 підтримки проектів, спрямованих на покращення журналістських розслідувань, аналітичних матеріалів та журналістських навичок.

3. Створення сприятливого середовища для розвитку українських медіа шляхом:
 сприяння розвитку свободи преси та проведення моніторингу порушень професійних прав журналістів, особливо на регіональному рівні;
 проведення освітніх заходів для редакторів та персоналу ЗМІ з питань законодавства, яке забезпечує вільне та прозоре функціонування журналістики;
 впровадження у медіа-середовище новітніх технологій, в тому числі використання Інтернету як джерела новин та інформації та створення, або оновлення веб-сайтів існуючих ЗМІ в рамках ширших проектів.
4. Сприяння співпраці між ЗМІ, неурядовими організаціями та державними інституціями шляхом:
 встановлення відкритого діалогу між ЗМІ, недержавними організаціями та урядовими структурами через проведення спільних семінарів, робочих зустрічей і круглих столів; 
 проведення тренінгів для представників урядових прес-служб;
 сприяння розвиткові міжрегіонального медіа-партнерства.
Конкурс проходить на постійній основі і не має кінцевого терміну.
Правила подачі заявок:
 надсилати заявки в електронному вигляді на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Аплікаційні форми з інструкціями щодо їх заповнення знаходяться за адресою:
http://ukraine.usembassy.gov/media-fund.html
 звернути увагу на те, що неповні заявки не розглядатимуться. Просимо використовувати ZIP, якщо Вам потрібно архівувати документи, або ж висилайте їх окремими додатками.
уважно ознайомитися з інформацією про Фонд розвитку ЗМІ Посольства США перед тим як надсилати проектні заявки.