Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2014 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 135 гостей на сайті

Посольство Сполучених Штатів Америки запрошує незалежні засоби масової інформаціїї (друковані, радіо, телевізійні та електронні) подавати заявки на конкурс Фонду розвитку українських ЗМІ. Кошти фонду спрямовані на підтримку вільних і незалежних ЗМІ в Україні та на допомогу українським журналістам, медіа-організаціям і недержавним організаціям, які працюють над проектами, пов’язаними з медіа.

 

Основні вимоги:
Засіб масової інформації має бути незалежним. Державні, комунальні або партійні ЗМІ під фінансування не підпадають. Університети можуть виступати партнерами неурядових організацій у медійних проектах. Фонд також надає індивідуальні гранти журналістам та представникам українських засобів масової інформації або медіа організацій як приватних так і державних.
Недержавні організації можуть претендувати на отримання фінансування, якщо їхні проекти безпосередньо сприяють розвиткові українських медіа.
Фонд не фінансує рекламні видання; інформаційні бюлетені, які видаються недержавними організаціями; спеціалізовані видання, орієнтовані на висвітлення вузькопрофесійної тематики; проекти, які переслідують партійні або політичні інтереси.
Максимальна сума фінансування становить 24 000 дол. США. Сума гранту залежить від обсягу запланованої діяльності та періоду виконання проекту, який може тривати від 1 до 12 місяців.
Фонд розвитку ЗМІ заохочує аплікантів вносити свою частку фінансування в проекти та залучати додаткові кошти від інших джерел.
Тематичні пріоритети загального конкурсу:
Пріоритети Фонду розвитку ЗМІ спрямовані на:
1. Підвищення якості журналістської освіти шляхом:
 проведення практичних тренінгів для студентів факультетів журналістики з журналістської етики та медіа стандартів, моніторингу, соціально відповідальної журналістики, медіа бізнесу, співпраці з неурядовими організаціями, тощо;
 організації стажувань для студентів у провідних національних та регіональних ЗМІ;
 залучення студентів до міжрегіональних студентських обмінів;
 відкриття та оновлення радіо- і телевізійних тренінгових центрів, які функціонують на базі факультетів журналістики;
 створення навчальних посібників для студентів факультетів журналістики та журналістів.
2. Покращення професійних стандартів серед журналістів шляхом:
 надання тренінгової допомоги молодим журналістам (від 1 до 3 років професійного досвіду);
 надання групових та індивідуальних грантів на поїздки для журналістів та редакторів з метою відвідання міжнародних конференцій, семінарів та стажувань за кордоном;
 підтримки проектів, спрямованих на покращення журналістських розслідувань, аналітичних матеріалів та журналістських навичок.

3. Створення сприятливого середовища для розвитку українських медіа шляхом:
 сприяння розвитку свободи преси та проведення моніторингу порушень професійних прав журналістів, особливо на регіональному рівні;
 проведення освітніх заходів для редакторів та персоналу ЗМІ з питань законодавства, яке забезпечує вільне та прозоре функціонування журналістики;
 впровадження у медіа-середовище новітніх технологій, в тому числі використання Інтернету як джерела новин та інформації та створення, або оновлення веб-сайтів існуючих ЗМІ в рамках ширших проектів.
4. Сприяння співпраці між ЗМІ, неурядовими організаціями та державними інституціями шляхом:
 встановлення відкритого діалогу між ЗМІ, недержавними організаціями та урядовими структурами через проведення спільних семінарів, робочих зустрічей і круглих столів; 
 проведення тренінгів для представників урядових прес-служб;
 сприяння розвиткові міжрегіонального медіа-партнерства.
Конкурс проходить на постійній основі і не має кінцевого терміну.
Правила подачі заявок:
 надсилати заявки в електронному вигляді на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Аплікаційні форми з інструкціями щодо їх заповнення знаходяться за адресою:
http://ukraine.usembassy.gov/media-fund.html
 звернути увагу на те, що неповні заявки не розглядатимуться. Просимо використовувати ZIP, якщо Вам потрібно архівувати документи, або ж висилайте їх окремими додатками.
уважно ознайомитися з інформацією про Фонд розвитку ЗМІ Посольства США перед тим як надсилати проектні заявки.