Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2014 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 515 гостей на сайті

 

 

 

b_200_150_16777215_0___images_stories_kult-14_kult14009.jpgТрадиційним вінцем завершення чергового навчального року в Перемишлянській дитячій музичній школі стали щорічні звітні концерти та урочистості з нагоди вручення свідоцтв випускникам навчального закладу. Цьогорічне музичне дійство відбулося у час великого християнського свята – Вознесення Господнього, 29.05.2014р.,  у РНД м. Перемишляни.
Навчання музиці дітей – найголовніше завдання викладачів ПМШ. За роки існування школа стала справжнім осередком музичної культури  району і Перемишлян зокрема. Педагогічний колектив робить все можливе, щоб у процесі навчання викликати у дітей зацікавленість до музики і при цьому прислухатись до пульсу життя, адже мистецтво є однією з форм та орієнтиром у пошуках вічних цінностей.
Щороку юні перемишлянські музиканти беруть участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах виконавців та музично-теоретичних олімпіадах, де показують високий рівень здобутих знань та виконавської майстерності. Серед вихованців музичної школи є лауреати та дипломанти всеукраїнських, багатьох обласних конкурсів та фестивалів з музики та художнього мистецтва. Це учні: ДудинецьЗ., Париляк А., Коваль М., Бурбан Х., Свідніцький Р., Килюшик Ю., Задорожний С., Шостак Б., Маркевич О., Михайлишин О., Марків М., Ших К., Білик К., Боднар В., Турківська В., Дубів В., Петрів В., Кораб’як М., Збирко А.  та багато ін.
Переконатись у невичерпності таланту музичної спільноти громадськість міста мала можливість під час звітного концерту охочих поринути у чарівний світ музики і привітати випускників у стінах  народного дому не бракувало – зала була заповнена вщерть.
Першою до випускників зі словами привітань звернулася директор школи Париляк Н.П. Опісля висловлених вітань та побажань розпочалася довгоочікувана церемонія вручення свідоцтв про закінчення музичної школи.
Під музичний супровід духового оркестру з рук директора школи та завуча школи Свідніцької О.Б. атестат отримали 22 випускники, ще з десяток учнів – похвальні листи та грамоти за успіхи у навчанні та участь у різноманітних конкурсах. Не залишились  без відзнак і викладачі школи зокрема: Юсковець Л.В., Струк Г.М., Свідніцька О.Б. отримали подяки за добру підготовку учнів до конкурсів. Переможцям Міжнародного художнього конкурсу Республіка Польща м. Скавіна «Барви мого міста – моя мала Вітчизна» - Геруля А, Гуняк О. Диплом 1 місця, Козак А. Диплом III місця, було вручено з рук мера міста     Зозулі О.З. цінні подарунки та дипломи усім учасникам конкурсу.
Після урочистої частини розпочалося справжнє музичне дійство. Програма звітного концерту, який вели випускники Задорожний С. та Козак С., заледве вмістилися у 2 години. Народні мелодії, твори композиторів-класиків та сучасних авторів, популярні естрадні композиції сплелися в музичний букет, подарований юними виконавцями та їх наставниками усім гостям.
Камерний ансамбль, ансамбль баяністів та акордеоністів, хор учнів школи, ансамбль скрипалів, народний та духовий оркестри, фольклорний ансамбль «Мальви», солісти та багато інших музичних номерів дали можливість глядачам забути про всю суєту буднів і поринути хоч на кілька хвилин в інший світ, де немає місця проблемам і чварам. Ніжне мелодійне звучання інструментів у вправних руках виконавців запалили в серцях вогник надії і віри в краще майбутнє нашої держави.