Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід



< липня 2014 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 152 гостей на сайті

В червні завершився районний конкурс «Подарунок своїми руками», в якому  взяли участь загальноосвітні  навчальні заклади Перемишлянського району, ЦДЮТ м.Перемишляни та Перемишлянський професійний ліцей. Більшість учасників конкурсу представили роботи високого рівня та цікаві за змістом. Оглянути роботи можна було на виставці в Перемишлянській районній бібліотеці. В результаті конкурсу було визначено переможців:

У номінації «Листівка»: І вікова категорія  (9-13р.): І-ше місце: Гіщинська Богдана, Кохановська Юлія, Магрель Соломія 13 років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія», ІІ-ге місце: Патрун Юрій  9 років м.Перемишляни ЦДЮТ, ІІІ-тє місце: Ганачівський  Олег  13  років   років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія».

ІІ вікова категорія  (14-18р.): І-ше місце: Прийма Соломія 14 років м.Перемишляни Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. Омеляна Ковча, ІІ-ге місце: Килюшик Таня 16 років м.Перемишляни Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. Омеляна Ковча, ІІІ-тє місце: Вішован Христина 14 років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія».

У номінації «Квілінг»: І вікова категорія  (9-13р.): І-ше місце: Трицецька Наталя 12  років м.Перемишляни ЦДЮТ, ІІ-ге місце: Кохановська Юля 12  років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія», ІІІ-тє місце: Боднар Вікторія 10  років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія».

ІІ вікова категорія (14-18р.): І–ше місце: Зозуля Юля  16 років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія», ІІ-ге місце: Вішован Христина 14 років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія».

У номінації «Орігамі»: ІІ вікова категорія (14-18р.) І-ше місце: Фарик Ольга 18 років с.Підвиння Рогатинський район, Перемишлянський професійний ліцей

У номінації «Аплікація»:І вікова категорія  (9-13р.)І –ше місце: Данчевська Наталя 9 років Болотнянська ЗОШ І-ІІІ ст.

У номінації «Малюнок»: І вікова категорія  (9-13р.)І –ше місце: Воїнський Юра 9 років м.Перемишляни ЦДЮТ, ІІ-ге місце: Демкович Марія 12 років м.Перемишляни ЦДЮТ, ІІІ-тє місце: Патрун Вікторія 10 років м.Перемишляни ЦДЮТ.

У номінації «Вишивка»: І вікова категорія  (9-13р.):І–ше місце: Янковська Ганна  10 років с.Болотня Болотнянська ЗОШ І-ІІІ ст, ІІ-ге місце: Коваль Марія 13 років м.Перемишляни  Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. Омеляна Ковча, ІІІ-тє місце: Комар Ірина 13 років  м.Перемишляни  Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. Омеляна Ковча, ІІІ-тє місце: Іваніцька Марія 10 років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія».

ІІ вікова категорія (14-18р.): І-ше місце: Вішован Христина 14 років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія», ІІ-ге місце: Багрій Лідія  14 років, Куніцька Надія 14 років с.Подусів Подусівська ЗОШ І-ІІст., ІІІ-тє місце: Цайдер Юлія  14  років  м.Перемишляни  Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. Омеляна Ковча

У номінації «Макраме»: І вікова категорія  (9-13р.): І-ше місце: Данилишин Юлія 10 років  м.Перемишляни ЦДЮТ, Гвоздік Вікторія 9 років  м.Перемишляни ЦДЮТ, ІІ-ге місце: Козак  Вікторія 11 років м.Перемишляни ЦДЮТ, Герасим»як  Віктор 9 років м.Перемишляни ЦДЮТ, ІІІ-тє місце:Мирош Оксана 11 років  м.Перемишляни ЦДЮТ.

У номінації «Бісер»:І вікова категорія  (9-13р.):І-ше місце: Батура Софія  11 років м.Перемишляни  Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. Омеляна Ковча, Притула Вікторія 11 років м.Перемишляни  Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. Омеляна Ковча, ІІ-ге місце: Гіщинська Богданна 13 років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія», ІІІ-тє місце: Гвоздик Василина 12 років  м.Перемишляни  Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. Омеляна Ковча

ІІ вікова категорія (14-18р.): І-ше місце: Бай Світлана 17 років с.Подусільна Перемишлянський професійний ліцей, ІІ-ге місце: Москаль  Мирослава  15 років с.Болотня Болотнянська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ-тє місце: Фарик Ольга 18 років с.Підвиння Рогатинський район, Перемишлянський професійний ліцей

У номінації «Оригінальний подарунок»:І вікова категорія  (9-13р.):І-ше місце: Боднар Вікторія 10 років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія», Іваніцька Марія 10 років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія», Біла Соломія 10 років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія», ІІ-ге місце: Зубарева Софія 12 років м.Перемишляни  Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. Омеляна Ковча, Попович Валентина 11 років м.Перемишляни ЦДЮТ, Янчишин Богдан 9 років м.Перемишляни ЦДЮТ, ІІІ-тє місце: Зьомко Владислав 12 років  м.Перемишляни  НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія», ІІІ-тє місце: Смаль Марія 13 років м.Перемишляни ЦДЮТ

ІІ вікова категорія (14-18р.):І-ше місце: Клюфінська Оксана 16 років м.Перемишляни НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія», ІІ-ге місце: Гривняк Ольга  17 років, с.Коросно Перемишлянський професійний ліцей, ІІІ-тє місце: Яцик Василина  17  років  с.Колоколин Рогатинський район, Перемишлянський професійний ліцей.

Переможці районного конкурсу будуть відзначені у вересні в своїх навчальних закладах.

За додатковою інформацією  звертатись за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1 сектор молоді та спорту РДА (спортивна школа). Графік прийому громадян: вівторок, четвер з 10.00 до 13.00 год. (тел. для довідок 2-15-72)