Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2014 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 2603 гостей на сайті

13 липня 2014 року у мальовничому селі Бачів, у якому споконвіку живе дух патріотизму, відбувся фестиваль духовно-патріотичної пісні та художнього слова «Бог і Україна», приурочений 100-річчю від дня народження о. Василя Прийми. Святкування розпочалися Божественною літургією у храмі Івана Хрестителя, великий вклад у будівництво якого вніс отець Василь. Гості та запрошені мали можливість помолитися на могилі блаженної пам’яті о. В. Прийми.

Фойє Народного дому зустріло гостей виставкою старовинних та сучасних українських костюмів, вишитих рушників, ікон та картин. Великий смерековий тризуб, що височів над входом у Народний дім примножував дух патріотизму та гордості за свій народ.

Урочиста частина фестивалю розпочалася гімном України, який виконав народний хор «Бібрчани» НД м. Бібрка під керівництвом М. Наконечного. Також у концерті взяли участь аматорські сільських Народних домів району: жіночий вокальний ансамбль НД с. Іванівка, жіночий вокальний ансамбль НД с. Подусів, народний жіночий вокальний ансамбль «Свіржанка» та вокальний ансамбль «Майоран» НД с. Свірж та колективи НД с. Бачів.
Під час концерту бачівчани гостинно частували гостей свята «долею» та славнозвісним козацьким кулішем. Всі гості та учасники фестивалю повернулися додому з хорошим настроєм та відчуттям гордості за визначних та величних людей, таких, яким був і залишається отець Василь Прийма.