Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2014 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 412 гостей на сайті

Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

23 січня мешканців с.Болотня о 16.00 год запрошують у Народний дім, а с. Подусільна о 17.30 год до сільської ради для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

ФСЄ оголошує про початок нового етапу проекту «Відкрите місто»: планується поширити ініціативу ще на 3-4 громади, провівши відкритий конкурс та надавши технічну та фінансову підтримку неурядовим організаціям – регіональним партнерам проекту.ФСЄ оголошує конкурс з відбору регіональних партнерів в рамках проекту «Відкрите місто». До участі в конкурсі запрошуються громадські організації та асоціації, органи самоорганізації населення, благодійні фонди та фонди розвитку громад спільно з партнерськими органами місцевого самоврядування. 

Проект «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» спрямований на запровадження інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні місцевих проблем, налагодження результативної співпраці громадян і органів місцевої влади, активізацію самоорганізації громадян. Проект реалізується за підтримки Фонду Ч.С. Мотта (США). Крім того, підтримку проекту надав ДТЕК для поширення на території присутності компанії. Очікується, що за результатами другого етапу проекту, будуть вироблені пропозиції та рекомендації для подальшого масштабування проекту на інші регіони. Крім того, регіональні партнери співпрацюватимуть з Фондом задля забезпечення сталості проекту після завершення другої фази проекту. 

В рамках першої фази проекту, що тривала в 2012-2013 рр., була розроблена інтерактивна веб-платформа «Відкрите місто», яка дала можливість громадянам привертати увагу до актуальних проблем своїх громад, а місцевій владі - оперативно реагувати на ці проблеми. На даний час у проекті беруть участь місцева влада і громадські організації – регіональні партнери з 6 міст України, і ще 8 міст перебувають на різних стадіях приєднання. З переліком міст, що беруть участь в проекті, можна ознайомитися на веб-платформі «Відкрите місто» в Розділах «Команда» і «Контакти». 

Завданням другої фази проекту, яка триватиме до серпня 2015 р., стане розвиток можливостей інтерактивної веб-платформи для налагодження більш результативної взаємодії громадян і місцевої влади, а також запровадження функціональних можливостей для самоорганізації громадян навколо вирішення проблем. 

Організації, що зацікавлені в участі в конкурсі, повинні надіслати заявку у ФСЄ до 15 серпня 2014 року. Ознайомитися з умовами конкурсу та завантажити аплікаційну форму можна на сайті www.eef.org.ua


Джерело : Фонд Східна Європа