Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації відбудуться  27 березня 2015 року о 17:00 в залі засідань райдержадміністрації  за адресою: вул. Привокзальна,3 (ІІІ поверх).  Початок реєстрації учасників зборів – з 16:00.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву до ініціативної групи з формування установчих зборів, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються: рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності); біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства; копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства; інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Приклади цих документів (окрім копії документів, що підтверджують легалізацію ІГС) доступні за посиланням – ttp://www.peremrda.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5858&Itemid=203

Документи приймаються ініціативною групою до 19 ,березня 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 10.00-17.00 за адресою: 81200, Перемишляни, вул. Привокзальна,3, кім.34 (ІІІ поверх).  Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Нагадуємо, що, згідно з постановою КМУ № 996, приймання заяв для участі в установчих зборах, припиняється за 10 календарних днів до проведення установчих зборів.    Телефон для довідок: 2-30-91»