images1222222222.jpgЗ  30 вересня до 3 жовтня 2014 року у Львові (Палац спорту «Україна» вул. Мельника,18) традиційно відбудеться  Осінній Будівельний Форум.
Форум буде проводитися у форматі трьох взаємодоповнюючих виставок, що дозволить одночасно і максимально повно охопити аспекти розвитку будівельної  та паливно-енергетичної галузі: ХХX міжнародна виставка «БудЕКСПО-осінь» та  VIII спеціалізовані  виставки «Опалення» і «Альтернативна енергетика».

Враховуючи високу значимість та гостроту проблем модернізації та переходу на використання заощаджувальних технологій у будівництві і вагомий акцент на просування енергозберігаючих підходів у комунальній сфері частиною форуму буде проект «За крок до енергонезалежності», який передбачає поширення інформації серед населення про природні джерела енергії, популяризації «зелених ідей»,  навчання та просвітництва  у сфері альтернативної енергетики та енергозбереження. В рамках якого відбуватимуться:

* виставка «Відновлювальна енергетика для Львівщини» за підтримки міжнародного транскордонного проекту FARADAY.
* Консультаційно-дорадчий пункт з енергозбереження, де усі бажаючі зможуть визначити можливість використання відновлювальної енергії, вибрати енергоефективну техніку, розрахувати та спланувати бюджет впровадження систем, а також зможуть задати питання про сучасні системи енергозбереження, зокрема:

-    Сонячні водонагрівачі – реальність?
-    Як використати біопаливо?
-    Як перейти на найнижчий  тариф газу?
-    Чи вигідне електричне обігрівання?
-    Про 4 кроки для економії
-    Чим і як утеплитися?
-    Теплова помпа – найдешевше обігрівання?
-    «Зелений» тариф для сонячних приватних електростанцій 10 кВт
-    Чи біогазом можна обігріватися?
-    цікаві майстер-класи, актуальні презентації і насичена програма супутніх заходів.
Осінній Будівельний Форум – головна подія будівельної тематики в Західному регіоні, основна мета якої – сприяти просуванню українських та іноземних торгових марок на будівельний ринок Львова та Західної України.
Детальна інформація про проведення Форуму розміщена на сайті  ПАТ «Гал-ЕКСПО» – www.galexpo.com.ua.