Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

7 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду стосовно забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації». У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська, заступник керівника апарату-начальник фінансово-господарського  відділу О.Гембара, завідувач сектору зв’язків із ГО та ЗМІ з питань внутрішньої політики З.Дідух, головний спеціаліст відdsc01053.jpgділу організаційно-кадрової роботи Б.Греськів, головний спеціаліст загального відділу О.Боднар. Як зазначив О.Краєвський, цей Закон - один із найважливіших для розвитку громадянського суспільства та для задоволення потреб мешканців України на інформацію щодо усіх сфер життя. Наголосив працівникам відповідальних відділів, тобто юридичного відділу, загального відділу та сектору внутрішньої політики, про необхідність правильно і у визначені терміни опрацьовувати запити, які будуть надходити.  А також зобов’язав відповідальних осіб щоденно подавати інформацію про надходження запитів та відповіді, які надаються. З.Дідух інформував присутніх про семінар з питань виконання положень Закону України „Про доступ до публічної інформації”, який відбувся 6 липня 2011 року у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови – керівника апарату ОДА О.Гузар.