Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< липня 2011 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 594 гостей на сайті

Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

НАРОДНИЙ  ХОР  „ДЖЕРЕЛО” НД с.УНІВ

Мальовниче село Унів... Тягнеться воно довгим ланцюжком чепурних хаток до Чернечої гори, де біля підніжжя, у гроті Святоуспенського монастиря, б”є життєдайне джерело. Саме воно дало назву хоровому колективу, який з 1997 року розпочав свою творчу діяльність як народний хор „Джерело”.

Але спочатку була клопітка праця. Стараннями отця – ігумена Севастьяна, отця Ореста та майбутнього керівника колективу Ольги Михайлівни Гавінської у 1994 році колектив розпочав свій творчий шлях. І вже у вересні 1995 року хор співслужив у першій своїй

св. Літургії. Колектив стає постійним учасником всіх масових заходів в с.Унів, часто виступає на сцені РНД, бере участь у районних оглядах – конкурсах та фестивалях, концертних виїздах по району та за його межами. Надовго запам”ятаються виступи у Києві, Житомирі, Луцьку, Львові, Городку, Яремче.

У колективі беруть участь жителі с.Унів, м.Перемишляни та м.Львова: люди різного віку та професій. Але всіх їх об”єднує любов до пісні, українських звичаїв та обрядів.

У репертуарі хору св.Літургія, духовна музика, ліричні та народні пісні.

 

НАРОДНИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ „ДЗВІН”  ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОГО РНД

Вокальний чоловічий ансамбль був створений у 1970 році. Засновником та керівником колективу був В.Г.Яремчук.

З 1975 року керівником ансамблю є С.М.Підківка. Під його керівництвом у 1990 році ансамблю було присвоєно почесне звання „Народний”. Колектив постійно виступає перед населенням міста і району. Був учасником республіканського свята „Козацькому роду - нема переводу”,   „Червона калина” у м.Львів, „Пісні Опілля” у м.Рогатин, на святкуванні 125-ї річниці від дня народження Б.Лепкого у м.Бережани, на відкритті пам”ятника С.Чернецькому в м.Чорткові. В 1988 році став переможцем обласного фестивалю патріотичної пісні у м.Львові. Виступав з концертом у військовому ліцеї ім.Героїв Крут м.Львів.

Під час Всенародного референдуму до Дня Незалежності виступав у Чернігівській області – Борзнянському і Бахмацькому  районах.

В репертуарі ансамблю є твори українських композиторів, українські народні пісні в обробці керівника колективу С.Підківки, козацькі та повстанські пісні. Керівник та учасники чоловічого ансамблю – постійно у творчому пошуку.

НАРОДНИЙ  ЖІНОЧИЙ  ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ „МРІЯ”  ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОГО РНД

Жіночий вокальний ансамбль був створений у 1995 році. Заснувала цей колектив Л.О.Василецька. В 1998 році ансамблю було присвоєно почесне звання „Народний”. Колектив перебуває у постійному творчому пошуку. Творчий доробок ансамблю складають українські народні пісні, пісні українських класиків, музична Шевченкіана, духовні твори та пісні сучасних композиторів.

Жіночий народний ансамбль „Мрія” є активним учасником всіх масових заходів району і області. Це концерти у м.Жидачів, м.Миколаїв, етнічний фестиваль „Свято ремесел” (с.Свірж).

У 2003 році ансамбль взяв участь у обласному огляді – конкурсі вокальних колективів і посів ІІ місце, а в 2005 та 2009 роках – посів І місце і завоював звання лауреата.

Ансамбль підтримують веселі, працьовиті, не байдужі до життя люди, справжні патріоти рідного краю, які зберігають і популяризують українську пісню.

 

НАРОДНА ХОРОВА КАПЕЛА "ЗАГРАВА"

Народна хорова капела „Заграва” була створена в 1979 році під керівництвом вчителя музичної школи В.М. Бурбулевича. Репертуар хору  в основному складали  акапельні  твори  українських та  зарубіжних композиторів – класиків.

16 квітня 1982 року  хоровій капелі було присвоєно звання „Народний”. За період свого творчого існування колектив дав багато концертів перед громадськістю міста, а також за  межами району в містах Буськ, Жидачів, Пустомити, Радехів, Турка, Львів. Приймали  активну участь в обласних та республіканських фестивалях та оглядах, за що неодноразово були відзначені грамотами та дипломами.

У 1984 році керівнику капели В.М. Бурбулевичу було присвоєно звання „Заслужений працівник  культури України”.

Немалий вклад в розвиток хорової капели зробив Віктор Устинович Мельничук. Під його керівництвом колектив багато гастролював. В 1991 році з почесною місією побували у Чернігівській області, а також з концертною програмою в Республіці Польща.

З 2003 року хоровою капелою „Заграва” керувала молода і талановита Ярослава Пилипчук. Вона зуміла згуртувати людей - і в результаті успішний  виступ на  підтвердження звання „народний”, часті візити колективу з Св. Літургією в церкви Львова, Стрия, Подусільна, Боршева, Болотні, виступи на сцені РНД.

В 2008 році хор очолила Олександра Козак. З приходом нового керівника в колектив влилися молоді та енергійні люди. Репертуар хору поповнився  цікавими новими творами.   В репертуарі народної хорової капели „Заграва” українські народні пісні, пісні українських та сучасних композиторів, Св. Літургія

 

НАРОДНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР  РНД м.ПЕРЕМИШЛЯНИ

У РНД м. Перемишляни діє драматичний театр, який був створений у 1985році. Організатором і незмінним керівником цього колективу є людина творча – режисер, сценарист, реквізитор – Зіновій Козак. У 1989 році театру присвоєно високе звання «народний».

Народний самодіяльний театр Перемишлянського РНД є лауреатом обласних оглядів-конкурсів театральних колективів «Театральне Надбужжя»( м.Буськ) та «Борислав сміється»(м. Борислав).

Колектив став ініціатором проведення регіонального фестивалю самодіяльних колективів «Театральне Опілля». Завдяки цьому фестивалю колектив знайшов нових друзів на Львівщині, Тернопільщині. Колективи їздять один до одного в гості, радо зустрічаються на фестивалях та оглядах. Нещодавно театр побував у м. Почаїв з постановкою вистави «Пан інспектор», а також продемонстрував уривки з вистав Г. Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» та «Неаполь-місто Попелюшок»  Н.Ковалик. На сьогоднішній день в театрі займається майже двадцять аматорів сцени, різних за віком та спеціальністю. Репертуар драматичного колективу постійно поповнюється і збагачується.

 

ЗРАЗКОВИЙ  ДИТЯЧИЙ ХОР  „ОСАННА”  РНД  м.ПЕРЕМИШЛЯНИ

1991 рік став початком відліку творчої діяльності дитячого хору „Осанна”. Саме з відновленням греко - католицької церкви виникла потреба у створенні дитячого колективу, який би співслужив у св.Літургіях. Це був гарний задум сестри Марії, яка потім ще довго опікувалася юними хористами.

Перші репетиції... А далі Літургії, концертні виступи, цікаві запрошення. І як результат – звання „Зразковий”. З 1994 року працює як один з колективів РНД. Життя завирувало: участь в концертах, в обласних оглядах – конкурсах, поїздки до Ченстохова, Стальової Волі (Польща), Ротенбаху та Мюнхена (Німеччина).Далі Київ, Вишгород, Житомир, Львів, Яремче, Зальцбург та Відень (Австрія), Лосіце (Польща), Балатон та Будапешт (Угорщина).І завжди успіх.

З 1997 року хор „Осанна” перебуває у складі Української спілки дитячих та молодіжних парафіяльних хорів (Україна), є членом Міжнародного об”єднання  PUERI  CANTORES (Бельгія).

Щороку склад колективу змінюється, приходять нові хористи. На даний час вже працює чотири вікові групи: дві молодші, середня та старша. Впродовж всієї творчої діяльності хору керує колективом О.Гавінська.

В репертуарі зразкового хору „Осанна” твори композиторів – класиків, сучасна духовна та світська музика, пісні для дітей різного віку.

 

НАРОДНИЙ ХОР С. РОМАНІВ

Історія  створення  хору  в  селі  Романів   сягає  19 століття. Одним  з перших   керівників  хору    був Іван Бурбель, вчитель за професією. За роки свого існування  Романівський хор був  активним учасником усіх масових  заходів, які організувались „Просвітою”. 8 грудня 1905 року Романівський хор  одержав запрошення виступити у Львові перед  учасниками загальних  зборів „Просвіти”.

Великий  вклад  в діяльність хору зробив його багаторічний керівник Добромиль Василь Миколайович. Під його вмілим керівництвом колектив набував майстерності з кожним його виступом.

У 80-их роках з ініціативи голови сільської ради  Кобзаря М.М. було відновлено роботу хорового колективу. Пощастило учасникам на талановитого керівника Хомутник Ларису Миколаївну. Репертуар хору поповнився цікавими творами, колектив вийшов на високий рівень виконання, і у 1990 році їм було присвоєно почесне звання „народний”, неодноразово були лауреатами обласних фестивалів, виступали на Львівському телебаченні, а також у Києві на сцені палацу „Україна”. Надзвичайно пам’ятний був виступ хору на могилі Т.Г.Шевченка  у Каневі.

Немалий вклад у розвиток Народної хорової капели зробила нинішній керівник колективу Катерина Степанівна Гудз. Постійно працюють над поповненням репертуару є активними учасниками районних оглядів , фестивалів та концертів.

Хорова капела „Камула” нагороджена грамотами, подяками та подарунками районного відділу культури і туризму за високу виконавчу майстерність.

 

 

НАРОДНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР с.РОМАНІВ

 

У Народному домі с. Романів діє народний  драматичний колектив, який був заснований у 1989 році. Керівником цього колективу є  Ярослава Богданівна Матушевська. Вона зуміла згуртувати біля себе людей, які люблять театр. Керівник створює належні умови для творчої роботи колективу, дбає про якісний рівень. За час свого існування  народний театр брав участь у багатьох заходах, виступав на самодіяльній та професійній сцені, демонструючи своє театральне мистецтво. Цей колектив  виносить на суд глядача українську класику та сучасну драматургію. Колектив здобув авторитет серед громадськості села та району, вносить вагомий внесок у театральне життя села та району, дарує шанувальникам кращі зразки своєї творчості. В репертуарі колективу понад 20 драматичних, комедійних вистав. Серед них: «Наймичка» Т.Шевченка, «Вовчиха» О. Кобилянської, «Фараони» О.Коломійця, «Віддали батька в прийми» В.Канівця, «За двома зайцями» М.Старицького, «Перед весіллям», «Сватання» (В. Білик), «Вуйко з Америки» (С.Калинець), інсценізації за творами  Т. Шевченка «Назар Стодоля», «Катерина».

ЖІНОЧИЙ АНСАМБЛЬ "СВІРЖАНКА"  С.СВІРЖ

Жіночий ансамбль „Свіржанка” був створений у листопаді 1974 році. Ініціаторами створення ансамблю були вчителі Свірзької середньої школи під керівництвом Олега Григоровича Лучка. Він творчо підійшов до  справи, підібрав цікавий репертуар і з часом вивів „Свіржанку” на обласну сцену. Почули їх і в сусідніх районах - в  Золочеві, Буську, Рогатині, Ходорові.

Немалий вклад у творчість колективу зробила Люся Петрівна Сурмач, яка підвела ансамбль до високого  виконавчого рівня.

У 1990 році жіночому вокальному ансамблю „Свіржанка” присвоєне звання „народний”.

У жовтні 1991 році колектив під керівництвом В.Б.Теодоровича побував на гастролях у м. Бахмачі Чернігівської області.

В репертуарі „Свіржанка” українські народні пісні, лемківські, духовні твори, пісні сучасних композиторів.

В народному колективі співають люди, які вже 37 років несуть красу рідного слова – нашу українську пісню. І не дивно, що в коси їм вплелася  сивина, та серцем і душею, піснею вони завжди молоді

ЖІНОЧА ХОРОВА КАПЕЛА "ГОРЛИЦЯ"

Жіноча хорова капела „Горлиця” створена у 2000 році. У колективі  беруть участь вчителі, випускники  музичної школи, молодь міста. Заснувала  хор Лариса  Михайлівна Хомутник. У грудні 2002 року жіночий хоровій капелі  присвоєно почесне звання „народний”. За  час свого існування  молодіжний жіночий  колектив був учасником багатьох заходів не тільки в районі, м. Бібрка, а й за його межами. Брали   участь в  концертах вм. Жидачів, м. Миколаїв, у фестивалі духовної пісні з нагоди 790–ї річниці м. Бібрка, у конкурсі, присвяченому 125-й річниці з дня народження М. Леонтовича  ( ІІ місце). З ініціативи Лариси Михайлівни побували на ІІІ регіональному фестивалі „Пісні Опілля” у м.Рогатин, взяли  участь в обласному  огляді – конкурсі в м. Пустомити   до 125-ї річниці С.Людкевича, виступі у Львівській філармонії, в обласному огляді–конкурсі, присвяченому 150–річчю І.Я. Франка, що проходив в м. Перемишляни, та були учасниками святкування у с. Нагуєвичі Дрогобицького  району.

Народна жіноча хорова капела „Горлиця” нагороджена грамотою за активну участь у Шевченківському літературно – мистецькому святі „В сім’ї вольній новій”, яке проходило в м. Львів.

Мистецькі заходи: щорічний «Пісенний  вернісаж», „Ми підтримуємо українське”  (м. Бібрка), щорічний районний фестиваль  Різдвяних колядок, щедрівок та віншувань „Прославлятиму піснями Господа”  (м. Перемишляни) -  також не обходяться без участі цього чудового  колективу.