Відбулася селекторна нарада під головуванням  Першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Андрія Клюєва
 
Сьогодні, 13 липня,  відбулася  селекторна нарада під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Андрія Клюєва.

Участь у селекторній нараді від Львівської облдержадміністрації взяли заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА Ольга Гузар та керівники управлінь Львівської ОДА.

 

Під час наради, зокрема, обговорювалися питання  здійснення першочергових заходів щодо реформування ЖКГ, ліквідація заборгованості за енергоносії,  заходи з проведення дерегуляції економіки та соціальної сфери України.

Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв дав вказівку Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, щоб у всіх регіонах підприємства комунальної теплоенергетики були оснащені лічильниками за власний рахунок.

"До кінця серпня в усіх регіонах необхідно забезпечити оснащення підприємств комунальної теплоенергетики засобами обліку відпуску теплової енергії за кошти цих підприємств", - відзначив віце-прем’єр.

Він наголосив, що неприпустимо, щоб ці підприємства не мали лічильників.

А. Клюєв повідомив, що КМУ уже виділив 500 млн грн на придбання лічильників: «Вони мають бути вітчизняного виробництва, а виділені бюджетні кошти на їх встановлення також працюватимуть на підняття рівня вітчизняного виробництва», - сказав віце-прем’єр.