22 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела робочу нараду із головним державним санітарним лікарем Перемишлянського району Л.Томчак, головним лікарем Перемишлянської ЦРЛ Б.Лівим та в.о. керівника відділу освіти Г.Гриньків. Предметом обговорення на нараді були питання про результати перевірки дотримання санітарно-епідеміологічних вимог в оздоровчому таборі «Дружба», розташованому у с.Свірж Перемишлянського району, та про хід проведення медичних оглядів працівників освітніх закладів. 

 

     Л.Томчак повідомила, що працівники районної СЕС здійснювали впродовж тижня виїзди в ДОТ «Дружба» 15 та 21 липня. Під час цих виїздів проводили перевірку стану харчоблоку ДОТ, дотримання погодженого РСЕС двотижневого меню та вимог відповідного рецептурного збірника у процесі приготування страв. Перевірено також особові медичні книжки працівників табору і проведено раптові обстеження на кишкові інфекції 14 працівників оздоровчого закладу (в т.ч. 3 осіб з харчоблоку). Головний державний лікар району поінформувала також про перевірку постачальників харчової продукції для ДОТ «Дружба» с.Свірж. У районі постачання м’яса та сипучих продуктів забезпечують відповідно ПП «Максимів» та ПП «Мартиняк». Залучено постачальників і з-за меж району: ТЗоВ «Львівхолод» (м.Львів), ЗАТ «Галичина» (м.Радехів), ТЗоВ «Акцент» (м.Яворів), ПП «Колоски» (м.Львів, Сихів). Тому Перемишлянською РСЕС скеровано приписи стосовно проведення перевірок постачальників ДОТ у санепідемстанції Сихівського, Радехівського та Яворівського районів.

     Головний лікар ЦРЛ Б.Лівий повідомив про позитивні результати перевірки ДОТ «Дружба» представниками обласного управління охорони здоров’я.

     В.о. керівника відділу освіти Г.Гриньків та Б.Лівий поінформували про хід проведення медичних оглядів працівників освітніх закладів згідно укладеної між відділом освіти та Перемишлянською ЦРЛ угоди і затверджених графіків обстежень.

     Л.Томчак поінформувала, що у відділ освіти та у Перемишлянський професійний ліцей надіслано листи РСЕС про заборону використання навчальних закладів не за призначенням, у т.ч. і для проведення весіль.  

    Н.Гавінська наголосила присутнім на особистій відповідальності за неухильне дотримання працівниками очолюваних ними служб графіків медичних оглядів педпрацівників та техперсоналу навчальних закладів.