Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 102 гостей на сайті

 

23 серпня 2017 року о 9.00 год у м.Перемишляни біля пам’ятника Т.Шевченка відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

Піша хода учасників заходу розпочнеться о 8.45 год від Народного дому

24 серпня 2017 року о 17.00 год на пл.550-річчя м.Перемишляни відбудуться святкування з нагоди Дня Незалежності України та 580-річчя міста Перемишляни

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

САН ІнБев Україна презентує «Конкурс соціальних проектів». Кращі проекти будуть нагороджені грантами на реалізацію.
Втретє компанія САН ІнБев Україна виділить гранти для кращих проектів громадських організацій в сфері екології, науки та медіа. Цього року конкурс став працювати також у форматі краудфандінгової платформи, - всі бажаючі можуть підтримати вподобану ідею або навіть приєднатися до команди авторів проекту.

 

 

Конкурс проводиться з метою залучення неприбуткових громадських організацій до вирішення соціальних проблем. Його завдання не тільки допомогти реалізувати проекти, а й розповісти про інтелектуальний ресурс країни.

«Наш конкурс - це зручна інтернет-платформа для спілкування людей з різних куточків України, які готові робити світ кращим. Після конкурсу ми допомагаємо реалізувати всі вибрані проекти, і кожен з учасників може зробити особистий внесок у вирішення конкретної соціальної проблеми», - розповідає про конкурс Олександр Загнибіда, менеджер з корпоративної соціальної відповідальності.

П'ять команд-переможців отримають гранти у розмірі десяти тисяч гривень на реалізацію соціальних проектів за такими напрямками:

• екологічні проекти та благоустрій населених пунктів;

• інноваційні проекти (наука, техніка);

• розвиток ділового середовища (підприємництво і лідерство);

• популяризація спорту та здорового способу життя;

• розвиток медіа-проектів (навчання журналістів).

Конкурс проводиться на Facebook-сторінці компанії, тут всі зареєстровані громадські організації можуть заповнити заявку на участь. Переможців обиратимуть голосуванням за принципом 50\50% - користувачі та журі конкурсу. До складу журі увійдуть представники бізнесу, громадські діячі, журналісти та внутрішні експерти компанії. Роботи приймаються до 7 березня, а вибір переможців відбудеться з 8 по 15 березня.

Торік у конкурсі взяли участь 67 проектів з усієї України. Серед переможців минулого року: одеський проект «Безпечний велорух» - на отримані кошти було виготовлено понад 2000 світловідзеркалючих браслетів, які безкоштовно роздавалися дорослим і маленьким велосипедистам. Організатори проекту «Друге життя» організували установку екологічних урн в офісах. Крім того, була профінансована споруда вольєра для бездомних чотириногих друзів в рамках проекту «Допоможемо безпритульним собакам пережити холод» благодійного фонду Happy Paw. Виграш у проекті допоміг двом студентським командам з Києва та Запоріжжя відвідати фінальний раунд змагань найбільшого в Європі інженерного руху, який збирає під своїм логотипом більш ніж 90 000 студентів у всій Європі.

Нагадаємо, що в рамках глобальної КСО-стратегії компанія САН ІнБев Україна реалізує безліч проектів, спрямованих на розвиток культури відповідального споживання пива, розвитку суспільства та захисту навколишнього середовища, серед яких: День відповідального споживання пива, «ВИПИВ? ЗА КЕРМО НЕ СІДАЙ!», День довкілля та багато інших.

Інформаційна довідка

ПАТ «САН ІнБев Україна» є лідером українського пивоварного ринку та представляє найбільшу в світі пивоварну компанію Anheuser-Busch InBev. ПАТ «САН ІнБев Україна» об'єднує Чернігівське, Харківське та Миколаївське відділення компанії. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: BUD, Stella Artois, Beck’s; міжнародних ТМ: Corona, Staropramen, TALLER, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten; а також локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», «Жигулевское», DAO.

https://www.facebook.com/SUNInBev.UA

http://www.suninbev.com.ua/