Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 214 гостей на сайті

САН ІнБев Україна презентує «Конкурс соціальних проектів». Кращі проекти будуть нагороджені грантами на реалізацію.
Втретє компанія САН ІнБев Україна виділить гранти для кращих проектів громадських організацій в сфері екології, науки та медіа. Цього року конкурс став працювати також у форматі краудфандінгової платформи, - всі бажаючі можуть підтримати вподобану ідею або навіть приєднатися до команди авторів проекту.

 

 

Конкурс проводиться з метою залучення неприбуткових громадських організацій до вирішення соціальних проблем. Його завдання не тільки допомогти реалізувати проекти, а й розповісти про інтелектуальний ресурс країни.

«Наш конкурс - це зручна інтернет-платформа для спілкування людей з різних куточків України, які готові робити світ кращим. Після конкурсу ми допомагаємо реалізувати всі вибрані проекти, і кожен з учасників може зробити особистий внесок у вирішення конкретної соціальної проблеми», - розповідає про конкурс Олександр Загнибіда, менеджер з корпоративної соціальної відповідальності.

П'ять команд-переможців отримають гранти у розмірі десяти тисяч гривень на реалізацію соціальних проектів за такими напрямками:

• екологічні проекти та благоустрій населених пунктів;

• інноваційні проекти (наука, техніка);

• розвиток ділового середовища (підприємництво і лідерство);

• популяризація спорту та здорового способу життя;

• розвиток медіа-проектів (навчання журналістів).

Конкурс проводиться на Facebook-сторінці компанії, тут всі зареєстровані громадські організації можуть заповнити заявку на участь. Переможців обиратимуть голосуванням за принципом 50\50% - користувачі та журі конкурсу. До складу журі увійдуть представники бізнесу, громадські діячі, журналісти та внутрішні експерти компанії. Роботи приймаються до 7 березня, а вибір переможців відбудеться з 8 по 15 березня.

Торік у конкурсі взяли участь 67 проектів з усієї України. Серед переможців минулого року: одеський проект «Безпечний велорух» - на отримані кошти було виготовлено понад 2000 світловідзеркалючих браслетів, які безкоштовно роздавалися дорослим і маленьким велосипедистам. Організатори проекту «Друге життя» організували установку екологічних урн в офісах. Крім того, була профінансована споруда вольєра для бездомних чотириногих друзів в рамках проекту «Допоможемо безпритульним собакам пережити холод» благодійного фонду Happy Paw. Виграш у проекті допоміг двом студентським командам з Києва та Запоріжжя відвідати фінальний раунд змагань найбільшого в Європі інженерного руху, який збирає під своїм логотипом більш ніж 90 000 студентів у всій Європі.

Нагадаємо, що в рамках глобальної КСО-стратегії компанія САН ІнБев Україна реалізує безліч проектів, спрямованих на розвиток культури відповідального споживання пива, розвитку суспільства та захисту навколишнього середовища, серед яких: День відповідального споживання пива, «ВИПИВ? ЗА КЕРМО НЕ СІДАЙ!», День довкілля та багато інших.

Інформаційна довідка

ПАТ «САН ІнБев Україна» є лідером українського пивоварного ринку та представляє найбільшу в світі пивоварну компанію Anheuser-Busch InBev. ПАТ «САН ІнБев Україна» об'єднує Чернігівське, Харківське та Миколаївське відділення компанії. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: BUD, Stella Artois, Beck’s; міжнародних ТМ: Corona, Staropramen, TALLER, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten; а також локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», «Жигулевское», DAO.

https://www.facebook.com/SUNInBev.UA

http://www.suninbev.com.ua/