Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

25 лютого мешканців села Підмонастир о 16.00 год запрошують у Народний дім, о 17.30 год. мешканців села Волощина запршують у Народний дім, а о 19.00 мешканців села Великі Глібовичі запршують у школу для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

У приміщенні Головного управління МВС України в Львівській області відбувся тренінг для практичних психологів органів внутрішніх справ області. Захід був присвячений темі «Використання сучасних психотерапевтичних форм та методів у роботі з учасниками АТО. Поняття  бойового стресу». Участь у тренінгу взяли психологи підрозділів  психологічного забезпечення ГУМВС України у Львівській області, УДСО при ГУМВС Львівщини, УМВС на Львівській залізниці та працівники відділення психологічного забезпечення ВКЗ Львівського державного університету внутрішніх справ.

Серед основних питань, які розглядались у ході тренінгу були підготовка працівників ОВС до несення служби в зоні проведення антитерористичної операції, гострі стресові реакції та робота з ними, формування бойової установки, її зняття, переорієнтації до життя в мирних умовах. Наголошувалося і на тому, що найперше та найважливіше, що потрібно тим, хто повернувся із зони АТО – це спілкування. «У розмові ви, як психологи, повинні заспокоїти людину, дати їй зрозуміти, що вона не одна і є ті, кому не байдужа її доля», – порадила колегам психотерапевт.

За матеріалами відділу зв’язків з громадськістю ГУМВС у Львівській області