Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< червня 2015 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 302 гостей на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

 

05 червня 2015 року відбулось засідання громадської ради при Перемишлянській райдержадмінітсрації. Розглянуто питання:

 

  1. Про затвердження офіційного бланка громадської ради.
  2. Про затвердження плану засідань громадської ради на 2015 рік.
  3. Про розробку схеми планування території Перемишлянського району.
  4. Результати моніторингу проведення ямкового ремонту доріг у Перемишлянському районі.
  5. Щодо святкування Дня Конституції України.
  6. Різне

    Після обговорень були прийняті рішення

1. Затвердити офіційний бланк громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації (опис бланка: у верхній частині герб Перемишлянського району. Під гербом розміщено назву «Громадська рада» (шрифт Arial Black №18) під назвою – орган, при якому створено громадську раду «при Перемишлянській районній держадміністрації (шрифт Times New Roman № 14), рядком нижче – адреса громадської ради, телефон, факс - м.Перемишляни, вул.Привокзальна, 3 каб.34, тел.(0263)23091, факс (0263)21887, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

2. Затвердити план засідань громадської ради в цілому. Розглядати можливість включання до плану пропозицій, якщо такі будуть надходити від громадськості району.

3. Інформацію начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Б.Городечного взяти до відома.

4.Рекомендувати відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації під час виготовлення  проекту схеми планування території району обов’язково враховувати питання про виділення земельних ділянок (кварталів забудови для учасників АТО) та після його виготовлення обов’язково залучити громадськість та громадську раду до обговорення.

5.  Інформацію І.Наугольника, голови громадської ради, про результати перевірки стану виконання ремонтних робіт із усунення ямковості на дорогах району взяти до відома.

6. Надіслати (повторно) запит на інформацію рекомендованим листом Філії «Перемишлянський райавтодор (Бібрка) та Філії Львівська ДЕД ДП «Львівський облавтодор» (Винники), які проводять ремонтні роботи у районі, і якщо у визначений законом термін не надійде відповідь, звернутись до прокуратури із заявою про притягнення до відповідальності за порушення чинного законодавства керівників цих організацій та одержати відповідь на запитувану інформацію.

7. Інформацію З.Дідуха про заходи з нагоди святкування Дня Конституції України взяти до відома.

8. Рекомендувати членам громадської ради надавати свої пропозиції щоби урізноманітнити проведення таких святкувань, що сприятиме залученню жителів району до участі у заходах.

9. Звернутись до райдержадміністрації з проханням підтримати ініціативу Об’єднання «Самопоміч» та ГО «Українська Галицька Асамблея» щодо проведення  у м.Бібрка заходів з нагоди Дня Конституції України та забезпечити правопорядок під час їх проведення.

9.    Рекомендувати ЗМІ району напередодні святкувань публікувати матеріали щодо подій, із приводу яких проводяться святкування.

10. Підтримати ініціативу Ю.Пивчука щодо відкриття маршруту Перемишляни – Буськ та підготувати листа до відповідних держустанов з проханням розглянути дане питання.

11. Підтримати звернення громадських організацій м.Бібка, у якому йдеться про недопущення присвоєння керівникові Народного дому м.Бібрка звання «Заслужений працівник культури України».