15 жовтня під час підсумкової прес-конференції голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк повідомив  попередні підсумки проведення ХІ Міжнародного економічного форуму «Економічна інтеграція – національні пріоритети», який проходив 14-15 жовтня 2011 року в курортному місті Трускавець

Михайло Цимбалюк повідомив, що у цьогорічному економічному форумі  взяли участь 652 особи, представники 22 країн світу, серед них США, Німеччини, Росії, Китаю, Канади, Італії, Швейцарії, Казахстану, Грузії, Ісландії.

Зокрема, участь у ХІ Міжнародному економічному форумі взяв Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів.

Були присутні представники Верхової Ради України, а також обласних державних адміністрацій та обласних рад, зокрема: Волинської, Луганської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської областей. 

У Форумі взяли участь також 70 представників іноземних делегацій та 265 представників делегацій із регіонів України.

З презентаціями та доповідями виступили 56 доповідачів з України, Чехії, США, Канади, Австрії, Китаю, Польщі, Німеччини, Білорусії.

Також на Форумі взяли участь 260 ділових учасників – представників різноманітних сфер бізнесу: машинобудування та енергетики, банків та консалтингу, приладобудування, будівництва, бізнес-асоціацій та організацій підтримки підприємництва.

205 підприємців і промисловців представляли регіони України, в першу чергу Львівщину, 55 – іноземний бізнес багатьох країн світу, серед них Австрію, Бельгію, Китай, Німеччину, Польщу, США, Чехію, Швейцарію та інші країни.

В рамках Форуму 15 жовтня відбулася Коопераційна біржа, де українські й іноземні бізнесмени провели дво- та багатосторонні зустрічі і переговори.

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк провів ряд офіційних зустрічей:

-    з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Володимиром Величко;

-    заступником економічного радника Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Елізабет Хорст,

-    Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея Кім Ін-Цжуном;

-    Генеральним Консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Павліта;

-    із менеджером Центру Європейських Програм Федеральної землі Тюрингія (Німеччина) Ліліаною Грицишин та головою правління акціонерного товариства «К-UTEC»доктором Фолькером Аземаном;

-    із Надзвичайним та Повноважним Послом Малайзії в Україні Чуа Теонг Баном;

-    віце-воєводою Підкарпатського Воєводства Анджеєм Регулою та членом уряду віце-маршалком Підкарпатського Воєводства Славоміром Міклічем;

-    головою інституту Культури і мистецтв провінції Цзянсу Китайської Народної Республіки Чао Даі Джіан.

14 жовтня в рамках Форуму підписано Меморандум про співробітництво між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України. Згідно з положеннями Меморандуму, сторони здійснюють співробітництво за такими пріоритетними напрямками:

-    створення Координаційної Ради регіонального розвитку;

-    розроблення спільного плану дій на 2012-2015 роки щодо залучення інвестицій та реалізації національних та інвестиційних проектів відповідно до стратегічних пріоритетів Львівської області, визначених Стратегією розвитку Львівської області;

-    формування сприятливого інвестиційного та інформаційного середовища в процесі підготовки та впровадження національних проектів у Львівській області;

-    взаємодія з питань підготовки і реалізації національних проектів та пріоритетних для Львівської області інвестиційних проектів;

-    формування інвестиційного паспорту та інвестиційної карти Львівської області;
-    налагодження співробітництва з інвесторами щодо здійснення проектів на умовах державно-приватного партнерства;

-    організація і проведення спільних заходів, у тому числі науково-практичних семінарів, конференцій, круглих столів, бізнес-форумів та інших заходів, спрямованих на вирішення питань, що становлять взаємний інтерес Сторін.

Також між Центром науково-технічної інформації та Федеральною землею Тюрингія (Німеччина) було підписано угоду щодо співпраці в галузі розвитку інноваційних технологій та територій.

Висвітлювати роботу Форуму приїхали рекордна кількість журналістів - 136 осіб, серед яких представники ЗМІ  Китаю, Польщі, Росії та України.