18af9de1b2_1454321150_613x409.1775_3_0.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області у 2016-му році планує оптимізувати структуру. Зокрема, замість 28-ми управлінь у районах і містах можуть залишити лише 21, але скорочуватимуть тільки керівні посади.

Про це розповіла начальник управління Пенсійного фонду Львівщини Галина Недзельська на прес-конференції 29 січня.

"Може збільшитись й кількість звичайних працівників, які безпосередньо працюють з пенсіонерами. Це, зокрема, пов'язано зі створенням об’єднаних громад, на території кожної з яких плануємо відкрити відділи обслуговування пенсійного фонду", - зазначила Галина Недзельська.

Як розповіла заступник начальника головного управління Руслана Іванкова, пенсіонери, які продовжують працювати, надалі отримуватимуть тільки 85 % від призначеної пенсії. Натомість працюючі держчиновники-пенсіонери цього року не матимуть її взагалі.

"Працюючим пенсіонерам пенсії виплачуються в розмірі 85 відсотків від призначеного розміру. Проте він має бути не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. На даний час це є 1611 гривень, - пояснила Руслана Іванкова. - Тим працюючим пенсіонерам, котрі отримували пенсію за спецзаконами – про державну службу, про прокуратуру, про статус суддів, про пенсійне забезпечення військовослужбовців – у період їхньої роботи на посаді державного службовця пенсії не виплачуються взагалі. А якщо вони працюють на інших посадах, наприклад, прокурор працює викладачем в технікумі, то він буде отримувати пенсію в розмірі 85 відсотків".

На прес-конференції також оголосили про перехід на електронний документообіг, а також покращення роботи інтернет-ресурсів пенсійного фонду та його регіональних відділень. Також закликали людей користатися пенсійним калькулятором, щоб перевірити правильність нарахованої їм пенсії.