paralimpijskie_igry_2016_logo_1454330751_610x262_3_0.jpg

На участь у XV літніх Паралімпійських іграх, що цьогоріч відбудуться у бразильському Ріо-де-Жанейро, претендують 16 представників Львівщини. Зокрема, область готуються представляти паралімпійці у 5-ти видах спорту: стрільба з лука, фехтування на візках, настільний теніс, плавання, пауерліфтинг. Серед найбільш титулованих – Віктор Дідух, Роман Павлик, Антон Дацко, Андрій Демчук, Сергій Атаманенко, подружжя Антон та Марина Стабровські.

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

"Загалом у списку кандидатів на участь у Паралімпіаді-2016, затвердженому наказом Мінмолодьспорту України, значиться 227 спортсменів з інвалідністю. Це представники 15-ти видів спорту: веслування академічне, велосипедний спорт, волейбол сидячи, голбол, дзюдо, легка атлетика, паратриатлон, параканое, пауерліфтинг, плавання, стрільба кульова, стрільба з лука, теніс настільний, фехтування на візках, футбол ДЦП, - зазначила Оксана Вацеба. - Загалом у паралімпійській збірній представлені спортсмени з вадами зору, опорно-рухового апарату, розумового і фізичного розвитку".

Наразі триває боротьба за отримання ліцензій та потрапляння до складу національної паралімпійської збірної команди України.

Список спортсменів Львівщини - кандидатів на участь у ХV літніх Паралімпійських іграх 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро