DSC_0208_2__1454348343_613x406.01767825575_3_0.jpg

У  2015 році промислові підприємства Золочівського району реалізували продукції, робіт та послуг на суму 374 млн грн, що на 37 млн грн більше, ніж у 2014 році. Про це повідомив голова Золочівської районної державної адміністрації Володимир Недзельський під час звіту, який відбувся у понеділок, 1 лютого.

За словами Володимира Недзельського, ріст обсягу реалізованої продукції забезпечили практично всі промислові підприємства. Він відзначив, що найбільшого росту реалізації досягнуто завдяки безперебійному виробничому процесу та налагодженню ринку збуту  на Струтинському ДП "Укрспирт" – в 3,5 рази, ТзОВ "Сенс" – у 2 рази та ТзОВ "Графіка" – на 22 %.

"Окрім цього, ріст обсягу реалізованої продукції відбувся завдяки розширенню виробничих потужностей підприємств, - зазначив Володимир Недзельський. -Так, у минулому році діюче підприємство "Д-Мікс" розпочало нове виробництво олії з соєвих бобів, а на ТзОВ "Електроконтакт Україна" відкрито нові лінії з виробництва джгутів до легкових автомобілів. Серед іншого, на філії ТзОВ "Карпатські мінеральні води" завершено будівництво складських приміщень для зберігання готової продукції". Він також наголосив, що у 2016 році промислові підприємства району планують і надалі нарощувати обсяги виробництва, впроваджувати інноваційні технології та розширювати  виробничі потужності.

Володимир Недзельський також повідомив, що на Золочівщині впродовж минулого року введено в експлуатацію 81 індивідуальний житловий будинок, що в 2 рази більше, ніж у 2014 році. У цьому році планується у Золочеві ввести в експлуатацію ІІ чергу будівництва 55 квартирного житлового будинку та будівлю під офісні приміщення на вул. Чайковського, а  також провести реконструкцію кварталу житлової забудови по вул. Кармелюка.

Також очільник Золочівської РДА відзвітутвав, що 14416 громадян користуються пільгами з оплати житлово-комунальних послуг, з них 394 учасники бойових дій АТО, в тому числі 94 особи з числа демобілізованих. За призначенням житлової субсидії звернулось 9445 членів домогосподарств, що в 7 разів більше ніж у попередньому році.

Торік переможцями обласного конкурсу мікропроектів за напрямом "Енергозбереження в освітній сфері" стали 30 шкіл району, в яких проведено роботи по заміні старих віконних та дверних блоків на нові енергозберігаючі. Окрім цього, відремонтовано два народні доми у с. Гончарівка та с. Верхобуж.

Володимир Недзельський зазначив, що з метою розвитку транскордонного співробітництва, Глинянська міська рада підписала угоду про партнерство з польською стороною для участі у програмі Україна-Польща-Білорусь, результатами якої стане будівництво стадіону у м. Глиняни та придбання обладнання для вивозу твердих побутових відходів. Також між Глинянською міською радою та гміною Цішанів Любачівського повіту підписано угода про партнерство в рамках реалізації проекту "Шляхами Яна Собеського". Також  для  розвитку сфери туризму розроблено проектно-кошторисну документацію на відкриття Центру народного гончарства та зеленого туризму у с. Гавареччина, а також розроблений туристичний маршрут із с. Гавареччина до Олеського та Підгорецького замків.

Після звіту керівництво та громада обговорили проблемні питання у районі, зокрема стан доріг, вирубку лісів на території району, встановлення світлофорів на перехресті вулиці С. Стрільців та об’їзної дороги міста Золочева. Окрім цього, присутні поспілкувалися щодо  об’єднання у територіальні громади.

У свою чергу Олег Синютка закцентував увагу на розвитку агропромислового комплексу району, зокрема популяризації та розвитку дрібних господарств. Також очільник ЛОДА наголосив на важливості залучення іноземних інвестицій, необхідності підтримки народних домів, розвитку сільського спорту та участь у конкурсі мікропроектів.