__1454403279_613x346.6515_3_0.jpg

Сьогодні, о 7:20 год, на електронну адресу кол-центру Служби безпеки України у Львівській області надійшло повідомлення про замінування закладів громадського харчування, які знаходяться у центральній частині Львова. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Загарія.

"Особу кібертерориста не встановлено, - зазначив Дмитро Загарія. - Проте працівники поліції та СБУ відслідкували місце перебування зловмисника. Зокрема, повідомлення про замінування надійшло з території Луганської області. Зловмисник використав електронну скриньку російського "поштовика" Яндекс, сервер якого розташований у Москві".

За словами Дмитра Загарії, цей злочин правоохоронці кваліфікують як кібердиверсію, спрямовану на дестабілізацію ситуації у Львові та Львівській області.

Загалом кіберзлочинець сьогодні "замінував" десять закладів громадського харчування: серед них – ресторани "Старгород", "Гасова Лямпа", "Кумпель", "Криївка", "Корзо" та інші. Як і у випадку зі замінуванням ресторану "Прага" зловмисник вимагає щомісячного перерахування коштів. В іншому випадку такі диверсії він здійснюватиме постійно.

За інформацією правоохоронців, жоден факт "замінування" львівських ресторацій не підтвердився.