b_200_150_16777215_0___images_stories_16rik_02-16_1_seminar_001.jpgb_200_150_16777215_0___images_stories_16rik_02-16_1_img_1448.jpgФахівці Львівської обласної ради розпочали низку кущових навчальних семінарів для усіх, хто вирішив взяти участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016 рік. Відповідно до графіку 2 лютого таке навчання, учасниками якого стала і делегація з Перемишлянщини, відбулося у Золочеві. Зокрема, захід відвідали голова Перемишлянської районної ради Роман Андрусишин, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Танчин, заступник голови районної ради Тарас Мартиняк, керівники структурних підрозділів РДА та голови місцевих рад району.

Проводив навчання депутат Львівської обласної ради, начальник відділу аналізу програм та інвестицій ЛОР Іван Собко. У межах семінару він розповів присутнім як правильно підготувати проектні заявки та про фінансові умови втілення проекту.

Зокрема І.Собко зазначив, гранична вартість звичайного мікропроекту не повинна перевищувати 300 тисяч гривень, а мікропроекту об’єднаної громади в частині розробки проектно-кошторисної документації – 400 тисяч гривень. Але сільські, селищні, міські голови повинні врахувати, що обласна рада дає співфінансування 50% вартості проекту.

Отже, гранична субвенція з обласного бюджету становитиме:
- для звичайного мікропроекту – до 100 тисяч гривень;
- для мікропроекту об'єднаної громади в частині розробки проектно-кошторисної документації – до 200 тисяч гривень.
Відтак сама громада визначатиме, на які потреби витрачатиме залучені кошти.
Також І. Собко у своєму виступі зазначив, що для успішного проведення обласного конкурсу мікропроектів фахівці Львівської обласної ради готові надавати фахову підтримку , щоб усі громади області мали можливість брати участь у конкурсі.