ferm_1454517948_613x459.75_3_0.jpg

На Миколаївщині цьогоріч планують наростити виробництво продукції рослинництва та тваринництва. Зокрема, у планах на 2016-ий – збільшення урожайності зернових, кукурудзи, гречки та сої, виробництва м’яса птиці, яєць та створення сімейних ферм.

Про це у середу, 3 лютого, розповів голова Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Папуга під час звіту про результати роботи та плани на поточний рік.

За словами очільника району, виробництво продукції рослинництва планують збільшити за рахунок розширення посівних площ та впровадження нових технологій вирощування сільськогосподарських культур. Основну увагу зосередять на галузі тваринництва. Зокрема, планують активізувати виробництво м’яса птиці на фермерському господарстві "Улар" та яєць на ТзОВ "Данута". Окремо розвиватимуть сімейні молочні ферми.

"Плануємо збільшити виробництво м’яса щонайменше на 17%, яєць – на 50,7%, - розповів Ярослав Папуга. - Також одним із перших завдань є створення сімейних ферм в с.Черниця та в с.Крупсько. До слова, цьогоріч у районному бюджеті також передбачена додаткова фінансова підтримка новоствореним сімейним фермам".