IMG_9777_1454589270_613x408.66666666667_3_0.jpg

На Львівській митниці активізують роботу зі залучення суб'єктів зовнішньої економічної діяльності для розмитнення товарів на території області, а також посилять заходи щодо боротьби із контрабандою.

На цьому наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час наради з керівниками митних постів Львівщини, Державної фіскальної служби, суб'єктами підприємництва у четвер, 4 лютого.

"Основний фактор, який дозволить збільшити надходження від митних платежів - це боротьба з контрабандою, - наголосив Олег Синютка. - Окрім того, на митниці потрібно створити такі умови, щоб суб'єкти зовнішньо-економічної діяльності розмитнювали товари саме на території області. Від цього залежить виконання планових показників, а також те, скільки платежів ми отримаємо вже на початку 2016 році і скеруємо на ремонт доріг в межах експерименту, який діє на Львівщині".

Очільник області запропонував суб'єктам зовнішньо-економічної діяльності подати пропозиції щодо того, як можна покращити роботу митних постів для комфортного ведення їх бізнесу.

Зі сторони підприємців на нараді звучали певні зауваження до роботи Львівської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті щодо затягування процесу оформлення документів. Відповідно голова ОДА доручив прокуратурі області перевірити діяльність цієї служби.

Також Олег Синютка доручив начальнику Львівської митниці ДФС Левку Прокіпчуку сприяти підприємцям у розмитненні товарів, максимально скоротити час здійснення митного оформлення та посилити заходи по боротьбі з контрабандою.