b_200_150_16777215_0___images_stories_16rik_02-16_img_4197.jpgПро затвердження орієнтовного плану роботи громадської ради на 2016 рік; про заходи щодо активізації роботи громадської ради; про звернення в СБУ у Львівській області щодо сприяння у доступі до архівів СБУ, зокрема до документів, які стосуються діяльності відділів УПА на території бувшого Бібрського району; про порушення питання перед відповідними структурами щодо налагодження транспортного сполучення між районними центрами м.Перемишляни та м.Буськ. Це перелік питань, які сьогодн,і 4 лютого, були на порядку денному засідання громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації.

Після тривалого обговорення питань були прийняті відповідні рішення. Зокрема, було затверджено орієнтовний план роботи ради на 2016 рік. При цьому було прийнято рішення звернутись до громадськості району надавати пропозиції щодо питань, які варто було б внести до плану роботи ради.

 

Це рішення, а також рішення запрошувати на засідання ради представників установ та організацій, громадськості, які можуть виступати експертами у питаннях, що розглядаються, сприятимуть активізації мешканців району, громадських організацій та діяльності громадської ради. Так вважають члени ради.

Голова ради І.Наугольник інформував про початок робіт із облаштування музею під відкритим небом визвольних змагань 1940-1952 років за незалежність України відділів УПА на території колишнього Бібрського району, співорганізатором створення якого є також громадська рада. З приводу цього питання було прийнято рішення звернутись із листом в СБУ у Львівській області щодо сприяння у доступі до архівів СБУ, зокрема до документів, які стосуються діяльності відділів УПА на території бувшого Бібрського району.

Також члени громадської ради мають намір порушити питання перед відповідними структурами щодо налагодження транспортного сполучення між районними центрами м.Перемишляни та м.Буськ.