__1454675240_613x400.902_3_0.jpg

У п’ятницю, 5 лютого, під керівництвом голови Львівської ОДА Олега Синютки на території стадіону "Арена Львів" відбулися підсумкові комплексні навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуації.

Насамперед усі присутні оглянули понад півсотні зразків новітньої техніки та засобів механізації, а також елементи пунктів управління та життєзабезпечення, які використовуються під час ліквідації будь-яких надзвичайних ситуації та стихійних лих. Після чого, рятувальні підрозділи управління ДСНС України у Львівській області та інші структури продемонстрували свої практичні навики.

Зокрема, учасники навчань гасили умовну пожежу, рятували постраждалих під час ДТП, евакуйовували потерпілих за допомогою альпіністського спорядження з даху "Арени Львів" тощо.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка високо оцінив дії рятувальників.

"Ми перевірили не у штабних умовах, а у реальній ситуації можливості усіх служб, які причетні до ліквідації надзвичайних ситуацій, - зазначив Олег Синютка. - За останні кілька днів Львівщиною ширилася інформація про  різного роду "замінування" та інші потенційні загрози, тому усім важливо знати, що служби області готові до реагування та ліквідації будь-яких небезпек. Саме це ми сьогодні й продемонстрували мешканцям Львівщини".

Окрім того очільник області розповів, що за підсумками 2015-го року Львівський гарнізон ДСНС визнаний одним із найкращих в Україні. Також він додав, що переважна більшість рятувальників Львівщини брали участь у ліквідації надзвичайних ситуацій на Сході України.

До участі у навчаннях залучили пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС України у Львівській області, 2-й спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України, ГУ національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції у м. Львові, КЗ ЛОР "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги медицини катастроф", ДСП "Львівський державний міжобласний спецкомбінат" УДО "Радон".