IMG_1328_1455115107_613x431.18405627198_3_0.jpg

Учні з трьох мистецьких шкіл Львівщини стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням "Об′єднаймося ж, брати мої!".

Про це повідомила заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Мирослава Туркало.

"На розгляд журі конкурсу було представлено 180 творчих робіт юних митців, - зазначила Мирослава Туркало. - Роботи оцінювалися за колористичною вартістю твору, оригінальністю композиційного вирішення, безпосередністю образного мислення. Кращі творчі роботи нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів".

Важливо, що п’ять учнівських робіт візьмуть участь у 4-му етапі Всеукраїнського конкурсу "Об’єднаймося ж, брати мої!", який відбудеться у столиці України м. Києві з 10 до 25 лютого поточного року. Решта премійованих робіт будуть виставлені на огляд у департаменті з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Отож, переможцями ІІІ етапу конкурсу стали двоє учнів Львівської дитячої художньої школи ім. О. Новаківського, двоє учнів Дублянської дитячої школи мистецтв ім. С.Турчака та одна учениця Львівської дитячої школи мистецтв №5.