b_200_150_16777215_0___images_stories_16rik_02-16_ruta.jpgУ 2016-2017 роках відбудеться ХV Всеукраїнський фестиваль “Червона рута”, який складається з двох етапів відбіркового і фінального.

У 2016 році з березня по листопад пройдуть 25 відбіркових конкурсів фестивалю в усіх обласних центрах України та м. Київ. У них візьмуть участь понад 3000 осіб – це близько 1000 гуртів і солістів. У Львові відбірковий тур проходитиме 19-20 березня 2016 року Міському палаці культури ім. Гната Хоткевича (вул. С.Кушевича, 1).

Мета відбіркових конкурсів -залучити українську молодь до формування патріотичної свідомості засобами української масовоїмузики, здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкрити нові імена івивести їх на велику сцену.

На відміну від інших, "Червона рута" залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує саме молодих ще невідомих українських виконавців. Участь у конкурсах “Червоної рути” не потребує від учасників жодних вступнихвнесків. Вхід для глядачів є вільним.

Відбіркові конкурси пройдуть у шести найпопулярніших музичних жанрахпопулярної, сучасної танцювальної, рок, акустичної,іншої музики та українського автентичного фольклору.

Разом з професіоналізмом, критеріями відбору є: новизна, сучасність та молодіжність, оригінальне творче обличчя,індивідуальність виконавців, поєднані з українською національною визначеністю музики і виконання. У жанрі українськогоавтентичного фольклору критеріями оцінки виступів є відповідність (походження) виконуваного матеріалу традиційним зразкамсправжньої автентичної народної творчості, а його виконання – максимально наближене до виконання справжніми носіямитрадиційної народної культури.

Дирекція фестивалю "Червона рута" приймає заявки-анкети на участь у відбіркових конкурсах. Для того, щоб зареєструватисята отримати статус конкурсанта необхідно взяти форму заявки-анкети на сайті фестивалю «Червона рута»: www.chervonaruta.info
Заповнену заявку-анкету потрібно надіслати на електронну адресу фестивалю «Червона рута»:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або через формулярзворотнього зв'язку на сайті фестивалю.

Також, крім Дирекції фестивалю одночасно заявки-анкети від учасників приймаються співорганізаторами на місцях в усіхобласних центрах та м. Київ включно до дня проведення кожного відбіркового конкурсу.