b_200_150_16777215_0___images_stories_16rik_02-16_img_4234.jpgРусло річки в селі Кореличі потребує очищення. Із такою заявою в Львівське обласне управління водних ресурсів звернувся керівник агрофірми «Дзвони» Зіновій Максимишин, за словами якого вода, яка вийшла з берегів річки підтоплює 80 га землі, що є суттєвою перешкодою для сільськогосподарської діяльності на цій території.

З метою вирішення цієї проблеми 12 лютого відбулася зустріч першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Володимира Танчина, начальника відділу експлуатації водогосподарських систем Львівського обласного управління водних ресурсів Ореста Цюри, начальника Перемишлянської експлуатаційної дільниці №3 Дублянського управління водного господарства Василя Михайленка та завідувача сектору з питань цивільного захисту РДА Степана Тивонюка.

Відтак, було домовлено про консолідацію зусиль у вирішенні проблеми, зокрема район зобов’язався надати підтримку паливом, натомість управління водних ресурсів пообіцяло забезпечити техніку та виконання робіт з очищення річки. Початок робіт запланували на березень-квітень цього року.