b_200_150_16777215_0___images_stories_16rik_02-16_dsc_2723.jpgb_200_150_16777215_0___images_stories_16rik_02-16_dsc_2714.jpgГромадський порядок та безпеку дорожнього руху на Перемишлянщині відтепер забезпечуватимуть групи реагування патрульної поліції. Відтак, для втілення нових методів і форм роботи патрульної поліції Перемишлянське відділення поліції Золочівського відділу поліції ГУНП у Л/о отримало два нові патрульні автомобілі «Reno». Про це  йшлося під час символічної передачі та освячення транспортних засобів, яке відбулося 12 лютого за участі голови районної ради Романа Андрусишина, першого заступника голови РДА Володимира Танчина, заступника голови районної ради Тараса Мартиняка та Перемишлянського міського голови Олександра Зозулі.

Опісля чину освячення автомобілів, що здійснив о-декан Перемишлянський Ігор Барбуляк до поліцейських звернулися керівники району й міста. Зокрема, перший заступник голови РДА Володимир Танчин побажав правоохоронцям завжди дотримуватися принципів гуманності, чесності та високопрофесійності під час забезпечення правопорядку, аби кожен мешканець району відчував себе у безпеці у будь-яку пору доби.

Варто відзначити, що патрульна поліція Перемишлянщини складається із 4 секторів реагування, до складу яких входять начальник сектору, черговий, помічник чергового, 3 інспектори та 1 поліцейський. Відтак, група реагування у складі 2 поліцейських патрулюватиме міста і села району по 12 годин. Патрулювання здійснюватиметься на отриманих автомобілях, які розподілять між Перемишлянською та Бібрською зонами.

Окрім цього, у Перемишлянському відділені сформовано сектор превенції, що складається із начальника сектору, старшого офіцера, 3 дільничних офіцерів, інспектора з дорожнього нагляду, старшого інспектора дозвільної системи, старшого інспектора ювенальної превенції. Саме на цей підрозділ і покладатимуться обов’язки із планування роботи груп реагування поліції.

Відтак, невдовзі після освячення автомобілів поліцейські приступили до патрулювання району.