e838b9f6cece3740bff473ee3e451978_img_1455622898_300x231_3_0.jpg

З 8 до 15 лютого на території 13 районів та 6 міст обласного значення зафіксовано 62 пожежі у природних екосистемах на загальній площі у понад 24 га. Переважно горіла суха трава та чагарники. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Пожежі своєчасно ліквідували пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління ДСНС України у Львівській області. До гасіння пожеж у найбільш небезпечні дні залучалось до 32 пожежно-рятувальних підрозділів.

Департамент з питань цивільного захисту вкотре закликає мешканців області припинити спалювання сухостою на полях та присадибних ділянках, не допускати підпалів сухої рослинності, лісових насаджень і торфу, а також дбати про власне життя та здоров'я. Адже наслідком таких дій є не лише шкода довкіллю, що тягне за собою покарання, але й травмування, каліцтво або смерть винуватців.

Нагадаємо, що в області працюють оперативні мобільні групи, які проводять рейди на адміністративних територіях районів і міст, для виявлення та притягнення до відповідальності винних у підпалах осіб. Фахівці державної екологічної інспекції уже  склали 9 протоколів про адміністративні правопорушення за самовільне випалювання рослинності або її залишків.