Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

25 лютого мешканців села Підмонастир о 16.00 год запрошують у Народний дім, о 17.30 год. мешканців села Волощина запршують у Народний дім, а о 19.00 мешканців села Великі Глібовичі запршують у школу для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

b_200_150_16777215_0___images_stories_16rik_02-16_img_4300.jpg19 лютого Перемишлянщина відзначатиме День Героїв Небесної Сотні. В межах районних заходів зокрема планується панахида за загиблими на Майдані,  покладання квітів до стендів Героїв Небесної Сотні та час спогадів про події у Перемишлянському районі під час Революції Гідності. Таку програму заходів було затверджено під час робочої наради у першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Володимира Танчина за участі голови районної ради Романа Андрусишина, керівників структурних підрозділів РДА та представників громадськості 16 лютого.

Відтак, розпочнуться заходи біля пам’ятника о. О. Ковчу о 13. 00 год, де присутні молитимуться за упокій душ Героїв Небесної Сотні. Продовження заходів відбудеться у районному Народному домі м. Перемишляни о 14. 00 год.

Підсумовуючи нараду, Володимир Танчин дав окремі доручення структурним підрозділам РДА щодо належної організації увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.