_MG_7920_1456409712_613x408.66666666667_3_0.jpg

Львівська область готова стати пілотним регіоном із реалізації інвестиційних проектів країн Вишеградської групи. Йдеться про впровадження стандартів у галузі енергозбереження, які вже давно є нормою для європейських країн.

Про це заявив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка на відкритті круглого столу з енергоефективності за участі дипломатів країн Вишеградської групи та України у четвер, 25 лютого.

"Для нас дуже важливо, щоб ті можливості, які є у країн Вишеградської четвірки, були реалізовані на теренах Львівщини, - зазначив керівник області. - Для цього ми готові забезпечити інвестиційні майданчики, належний супровід проектів та безпечні умови для ведення бізнесу".

За словами Олега Синютки, область має значний потенціал для використання альтернативних джерел енергії. "Ми готові запропонувати відповідні можливості для реалізації інвестиційних проектів у цьому напрямку", - додав він.

Голова ОДА також зазначив, що Львівщина – одна із найбільших областей, де є серйозні можливості із видобутку, транспортуванню та переробки енергоресурсів. "Насамперед йдеться про можливості транспортування та видобутку нафти і газу. Тому ми очікуємо, що впровадження новітніх наукових розробок, які сьогодні пропонують європейські компанії, дасть новий поштовх для розробки нафтових та газових родовищ на теренах області".