_MG_8161_1456491961_613x408.66666666667_3_0.jpg

Про економічну співпрацю між Львівщиною і Чеською Республікою та залучення інвестицій у наш регіон йшлося під час зустрічі голови ЛОДА Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Іваном Почухом, яка відбулася у п’ятницю, 26 лютого.

Передусім очільник Львівської ОДА ознайомив присутніх з потенціалом області та зазначив, що тут успішно працюють та розвиваються іноземні компанії, а також в область прийшли нові інвестори зі світовим ім’ям. При цьому він наголосив, що  на Львівщині практикується супровід інвестиційних проектів.

Своєю чергою Іван Почух зауважив, що слід активізувати економічну співпрацю, особливо дрібного та середнього бізнесу. "Інвестиції дуже необхідні у ці складні часи для вашої держави. Також для бізнесу надзвичайно важливо відчувати підтримку керівництва області, - зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні. - Мені б дуже хотілося, щоб чеські компанії інвестували у Львівщину. Я скеровуватиму до вас усіх зацікавлених працювати у Львівській області. Крім того, ми вважаємо Львівщину однією з областей, які  найбільш налаштовані на реформи. Переконаний, що Львівщина може відіграти ключову роль у процесі євроінтеграції України та впровадження ефективних змін".

Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні закликав активніше впроваджувати реформи в державі та залучати до цього процесу громадянське суспільство.

Також керівник області запросив чеських журналістів відвідати Львівщину в межах прес - туру.