__1456756411_613x344.64421669107_3_0.jpg

Школярі Львівщини мають можливість готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та зорієнтуватися у виборі майбутньої професії завдяки дистанційній освіті. Відповідні курси розробили у Малій академії наук. Зокрема протягом 2015 та за два місяці 2016 року до дистанційного навчання залучили 346 учнів області, зокрема 157 – із сільської місцевості та 189 – із міст.

Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук.

"Ці курси дозволяють учням краще підготуватися до ЗНО, зокрема отримати поглибленні знання із профільних предметів, - зазначила Олександра Небожук. - Також завдяки навчанню онлайн школярі мають можливість долучатися до науково-дослідницької роботи, а також правильно зорієнтуватися у виборі майбутньої професії".

Розробили дистанційні курси на основі шкільних програм та ЗНО з таких навчальних дисциплін: фізики, математики, англійської мови, інформатики, географії, української мови та літератури, історії, біології, хімії.

Відтак учні мають можливість навчатися за вільним графіком, виконувати завдання вдома та отримати індивідуальні консультації. Для цього в online-режимі у вільному доступі є навчальні плани і програми дистанційних курсів та електронні посібники.

Реалізовують дистанційне навчання за допомогою системи MOODLE (навчальної платформи, яка об'єднує педагогів, адміністраторів і учнів в одну інтегровану систему для створення персоналізованого навчального середовища). Керівництво курсами здійснюють наставники, які координують навчальний процес в онлайн-режимі.