24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

b_200_150_16777215_0___images_stories_16rik_03-16_img_6020.jpgСьогодні, 10 березня, перший заступник голови Перемишлянської РДА Володимир Танчин разом з головою райради Роман Андрусишин вивчав проблемні питання Короснянської сільської ради, зокрема с.Коросно та с.Затемне. Гості побували у Короснянській ЗОШ-І-ІІ ст.., Нородному домі, сільській бібліотеці, дитячому садочку.
Після спілкування із керівниками та працівниками закладів, у сільській раді відбулось обговорення цих проблем за участі представників громадськості а також йшлося про залучення громади села до їх вирішення.
З-поміж  питань, які турбують громаду було питання організації вивезення твердих побутових відходів. В.Танчин повідомив, що ця проблема району вирішується. У вересні минулого року було проведено конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів Перемишлянського району. За результатами конкурсу для с.Боршів, с.Коросно переможцями визнано МКП «Комунальник».