Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 січня о 16.00 год мешканців с.Іванівка запрошуютьу Народний дім для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

b_200_150_16777215_0___images_stories_16rik_03-16_img_6020.jpgСьогодні, 10 березня, перший заступник голови Перемишлянської РДА Володимир Танчин разом з головою райради Роман Андрусишин вивчав проблемні питання Короснянської сільської ради, зокрема с.Коросно та с.Затемне. Гості побували у Короснянській ЗОШ-І-ІІ ст.., Нородному домі, сільській бібліотеці, дитячому садочку.
Після спілкування із керівниками та працівниками закладів, у сільській раді відбулось обговорення цих проблем за участі представників громадськості а також йшлося про залучення громади села до їх вирішення.
З-поміж  питань, які турбують громаду було питання організації вивезення твердих побутових відходів. В.Танчин повідомив, що ця проблема району вирішується. У вересні минулого року було проведено конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів Перемишлянського району. За результатами конкурсу для с.Боршів, с.Коросно переможцями визнано МКП «Комунальник».