Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< березня 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 151 гостей на сайті

b_200_150_16777215_0___images_stories_sport16_sp1611.jpg 10 березня 2016 року команда організаторів тренінгів «Ідея змінює країну» побували в Перемишлянському районі та надихала молодь с. Унева (Унівська ЗОШ І-ІІ ст), с. Свіржа (Срірзька ЗОШ І-ІІІ ст), м. Бібрки (Бібрська ЗОШ  І-ІІІ ст), а також молодь, яка навчається в Перемишлянському професійному ліцеї, в НВК «Середній загальноосвітній школі-гімназії» м.Перемишляни та Перемишлянській ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Ковча (на базі Перемишлянського професійного ліцею) на генерацію нових ідей.

 

За інформацією в.о. головного спеціаліста з питань молоді та спорту РДА Ірини Оленчин лекторами  зустрічі були Андрій Ковальський – начальник відділу молодіжної політики управління внутрішньої та молодіжної політики Львівської облдержадміністрації, Андрій Фендик – Голова Львівської обласної організації Спілки Української молоді в Україні, Василь Шатрук – т.в.о. директора Львівського обласного молодіжного центру та Софія Курман – головний спеціаліст відділу молодіжної політики управління внутрішньої та молодіжної політики Львівської облдержадміністрації.

Найважливішим завданням зустрічей єнадати активній молоді заряд натхнення, бажання змінювати своє життя, місто, школу, показати можливості для реалізації нових проектів тапояснити їхню роль в суспільстві та громадському житті. Цикл тренінгів передбачає усвідомлення кожним учасником відповідальності за власне життя, розгляд процесу реалізації якісного проекту: від ідеї до успішних результатів, включаючи пошук ресурсів, команди, друзів по духу, розуміння, куди і з ким йти, чого досягати.

Після проведеної зустрічі, найактивніші учасники отримали книги, які надав департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Організаторами циклу тренінгів є департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, ЛОО «Спілки Української молоді в Україні», Український католицький університет та Львівський обласний молодіжний центр.