135_001_i_1461225293_380x250_3_0.jpg

Днями у Львівській області відбулося апробаційне зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти з англійської, іспанської, німецької та французької мов. Апробаційне тестування проводилося з метою відбору якісних завдань для майбутніх тестів. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.


 

Окрім завдань, що передбачають перевірку таких комунікативних умінь як читання та письмо, апробувалися також завдання нового формату, спрямовані на перевірку ще одного виду мовленнєвої діяльності – розуміння мови на слух (аудіювання).

Під час апробації використовувалися завдання двох рівнів складності: B1 – для випускників, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному; В2 – для випускників, які вивчали іноземну мову на профільному рівні.

За інформацією Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, апробацію провели на базі 6-ти навчальних закладів Львівської області: середньої загальноосвітньої школи № 27 м. Львова імені Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького, Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-III ст. № 28 з поглибленим вивченням німецької мови, спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 46 м. Львова з поглибленим вивченням англійської мови ім. В'ячеслава Чорновола, Дрогобицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2, Городоцького навчально-виховного комплексу № 5 "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" та Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

Загалом взяли у апробації 1 020 учнів з 20-ти районів Львівщини. Найвищу явку у 99 % продемонстрували випускники спеціалізованих шкіл, які виконували завдання рівня В2.

Ознайомитися з результатами апробаційного тестування учасники зможуть після 27 квітня. За бажанням кожен учасник зможе зарахувати цей результат як оцінку за державну підсумкову атестацію з відповідної іноземної мови.

Зазначимо, що апробаційне ЗНО з іноземних мов провели у Київській, Львівській, Одеській областях, а також у місті Києві.

Додатково:

З 2017 року тести зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови включатимуть завдання нового формату – аудіювання. Окрім навичок читання та письма, під час тестування перевірятимуть сприйняття мови на слух. Відповідно до вимог Європейських рекомендацій з мовної освіти тестові завдання укладатимуться двох рівнів: В1 та рівня В2.