4bab4cd3087ce6526606f9500373df19_XL.jpg«Зробимо Україну чистою разом!» — наймасштабніша щорічна Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. У 2016 році «Зробимо Україну чистою разом!»відбудеться 23 квітня о 10.00 на всій території України в форматі всеукраїнського еко-фестивалю чистоти.

Ця акція дає можливість кожному учаснику зробити свій посильний і добровільний внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації нашого краю, щоб всі ми об’єднались у справі захисту навколишнього середовища на благо майбутнього нашої планети, яка дарувала нам життя.

 

 

 

Перемишлянська райдержадміністрація запрошує долучитись до акції небайдужих громадян, комерційні та некомерційні організації,компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, зірок та лідерів громадської думки.

 

Своїми діями ми покажемо приклад дбайливого ставлення до навколишнього середовища, природи рідного краю, закликаємо усіх мешканців раойнувпорядковувати свій життєвий простір.

 

Акція має глибоке суспільне значення, адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у вирішенні питань поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку волонтерського руху в Україні.

Щоб приєднатись до акції потрібно заповнити форму реєстрації на сайті letsdoitukraine.org, обрати найближчу локацію та, взявши інструмент, вийти на толоку.

лади увирішенні питань поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку волонтерського руху в Україні.